Speed Moto Dash Real Simulator Hileli full Apk 2022

2.05

APK indir
3.9/5 Oylar: 14,348
Boyut
284M
Sürüm
2.05
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com yunbu speedmoto dash

Speed Moto Dash Real Simulator Hileli full Apk 2022

En realist yarış motosikleti simülatörünü oynamayı asla arzu ettiniz mi?

En kuvvetli ve gelişmiş 3D motor olan Unreal Engine Foura dayanan Speed ​​Moto Dash, size inanılmaz reel yarış deneyimi ve harika grafikler getirecek.

Speed ​​Moto Dash ile beraber bir sürü havalı gerçekçi motosikletle sizi şaşırtmaya hazırız. Artık sadece zeki telefonunuzda bir yarış sporu motosikletini sürebilir, sürükleyebilir ve özelleştirebilirsiniz! İşte size gerçeğe yakın bir vasıta simülatörü oyunu!Kim olursanız olun, motosiklet sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz!

Direksiyona geç ve etrafındaki en realist sürüş simülatöründe derslerine başla! Bu ancak motosikleti kontrol etme becerilerinizi kontrol etmekle kalmayacak, bununla birlikte trafik kurallarına tam dikkat gerektiren bir oyundur. Ne de olsa sizi bekleyen ancak uzun yollar değil, bununla birlikte sizinle seyahat eden otobüsler, kamyonlar ve arabalar!

Gelişmiş realist fizik motoruyla, bu nihai motosiklet oyunu Speed ​​Moto Dash size bağımlılık yaratan bir oyun ve ebedi sürüş simülasyonu hazzı sunacak! Birden fazla oyun modu sizi bekliyor: ebedi mod, barikat bowling modu, ancak nitrojen modu .

Eğitici, size sıkıntılı haritalarda özelleştirilmiş motosikletlerinizi nasıl süreceğiniz ve yarışacağınız, çeşitli trafik koşullarına meydan okuyacağınız ve birden fazla rolü iyi mi tamamlayacağınızla alakalı tüm kuralları öğretecek!

Motorunuzu geliştirmek ve yükseltmek için oyun görevlerini tamamlayarak veya kariyer hedeflerine ulaşarak ödüllendirilen malzemeleri kullanın. Daha iyi motosiklet ile daha kompleks yollara ve giderek zorlaşan görevlere meydan okuyabileceksiniz!

ANAHTAR ÖZELLİKLER

▶ Güzel 3D uygar grafikler.

Speed Moto Dash:Real Simulator Apk download

▶ Gerçekçi sürüş simülatörü sistemi, reel motosiklet sürüş deneyiminin doğru simülasyonu.
▶ Otantik motosiklet kazası ve motosiklet hasarı fizik efektleri.
▶ Sınırsız kişiselleştirme: Motosikletlerinizi boya, çıkartma, lastik, jant ile özelleştirin.
▶Şebeke servisi olmadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz! WIFI olmadan oynayabilirsiniz!
▶ En havalı motosiklet koleksiyonu.

Bir motosiklet yarışçısı olun, kendi klasik, modern yada lüks motosikletinizi sürün, sonsuz trafik ve gerçekçi ortamda kokpit görünümünde sürün. Öfkeli bir yarışçı olun, şehirdeki asfalt yolda, köy yolunda, çöl otoyolunda, dilediğiniz yerde acele edin! Mümkün olmasıyla birlikte çok para kazanmak için trafikleri sollayın ve daha çok yepyeni lüks motosikletin kilidini açın!

Motosikletinizi hazırlayın ve motorunuzu çalıştırın! İnanılmaz gerçek benzeri yarış motosikleti simülatörüyle, kendinizi hız yapmanın keyfine kaptırmaktan çekinmeyin!

Sürüş becerinizi şimdi imlemek için Speed ​​Moto Dashi ÜCRETSİZ indirin! Hıza mı ihtiyacınız var? Gazı çiğneyin ve hızlanın!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları