sportstvPLATFORM hileli Apk 2022

1M

APK indir
4.9/5 Oylar: 62
Boyut
7
Sürüm
1M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com saatteknoloji sportstv

sportstvPLATFORM hileli Apk 2022

SportstvPLATFORM, sporun her branşını kapsayan yayıncılık anlayışıyla hareket eden bir premium içerik yaratıcısı; geliştiricisi; sağlayıcısı olmakla birlikte kapsamlı bir OTT platformudur.

Sporda ayrım gözetmeyip sporun ruhuna inanan ve destekleyen sportstv Platform, başta olimpik branşlar olmak üzere 35’den fazla branşı kapsayan 1000’i aşkın içerikle hususi içerikler, seçkin isimlerle röportajlar, çeşitli spor belgeselleri ve güncel haberler gibi sporun her boyutunu barındırır.

Medyada kendisine yeterince yer bulmakta zorluk çeken sporların sesi olmayı sürdüren sportstv Platform, bağımsız, özgün ve tarafsız, sporun birleştirici ve tamamlayıcı gücüne inanan, sporun özüne odaklanmış bir gösterim anlayışına sahiptir. Sportstv Platform, spor kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik yayıncılık ilkelerini benimsemiştir.

sportstvPLATFORM Apk Full

sportstvevent kategorisi ile Pamp;G kanadı altında yer alan Orkid ile Türkiye Voleybol Milli Takım sponsorluklarına ilişkin hususi içeriklere, sporla markaları buluşturan dev zirve Brand amp; Sport Summit oturumlarından hususi içeriklere, 0 Yaşam Enerjisi adı altında yer edinen Supradyn spor etkinlikleri benzer biçimde sayısız marka içeriklerine de yer veriyor.

sportstvçocuk ise Ebru Karaduman ile özel içerikler eşliğinde şimdiye dek hiç yapılmamış bir gösterim anlayışıyla sportstvPLATFORM üstünden izleyici ile buluşuyor.

sportstv ve sportstvkadın kanallarının canlı yayınlarının da izlenebildiği sportstvPLATFORM, canlı yayında 24 saat geri gitme, podcast, çocuk ve hanıma ilişkin hususi içeriklerle rakiplerinden ayrışmaktadır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları