Spotify Müzik ve Podcast’ ler hileli Apk 2022

4.4/5 Oylar: 25,490,802

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com spotify music

Spotify Müzik ve Podcast’ ler hileli Apk 2022

Müzik seviyorsan, Spotify tam sana gore. Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler hemen hemen sınırsız. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle.

• Yeni müzik radarı ile yeni parçalar, albüm ve podcast’ler keşfet
• Sanatçılar, favorin olan parçalar ve podcast’ler bir aramayla elinin altında
• Çalma listeleri ile eğlenceyi katla, kişiselleştirilmiş müzik ayrıcalığını yaşa
• Müzik çal, zevkini yansıtan çalma listeleri yap ve paylaş
• Şarkı dinle, albüm önerilerini tara, her ruh hali ve her aktivite için en ülkü müzik parçalarını bul
• Podcast’ler ve şarkıları cepten, tabletten, masaüstünden, Chromecast, TV veya hoparlörlerinden dinle

Müzik dinlemek istiyorsan, Spotify ile cepten yada tabletten parasız şarkı dinle. Nerede olursan ol, en sevdiğin müzik, albüm ve podcast’ler yanında.

Yeni müzik radarı sayesinde en beğendiklerinin en yenilerinden sana özel derlenen çalma listeleri, en trend sanatçılar ve podcast’ler Spotify ile parmağının ucunda.

Yeni müzik ve podcast’ler ile en sevdiğin sanatçılar ve albümler burada. İster en son çıkan şarkılardan ruh haline uygun çalma listeleri oluşturup müzik dinle, talep eder en sevdiğin podcast programlarını takip et.

Spotify ile müzik çal, her dilde ve her türde şarkı dinle. Eskisi yenisiyle yabancı ve Türkçe pop, rock, rap, hiphop ve oldukça daha fazlası Spotify’da.

Yeni müzik radarı ile yeni müzik parçalarını, yeni müzik gruplarını ve trendlerini ilk sen keşfet. Türkçe müzik listelerini takip et, sevdiğin sanatçılar ve grupların yeni çalışmalarından anında haberdar ol ve hepsini bedava dinle.

Müzik dinle, yabancı ve Türkçe pop, rap, hiphop, rock ve çok daha fazlasını keşfet. Spotify ile her türlüsünden müzik çal, beğenilerine gore açılan çalma listeleri ve başka hiç bir yerde bulamayacağın podcast’ler sayesinde keyifte tavan yap.

• Türkçe müzik ve podcast’ler dinlemek artık fazlaca rahat! Türkçe müzik sevenler için eski ve yeni Türkçe pop ve rap şarkıları, Türkçe rock unutulmazları, Türk sanat müziğinin en iyileri hep burada. Karışık modda dilediğin çalma listeleri, albüm ve parçalar seninle. Tamamen senin tercihin olan sanatçılar, ister eski talep eder en yeni müzik emekleri ile seni bekliyor.

Gönlünce müzik dinle, bu sebeple tablette müzik ve podcast’ler dinlemek ücretsiz.
• Türkçe pop, rap, hiphop, klasik müzik ve çok daha fazlası.

Spotify: Müzik ve Podca

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları