Star Wars™ Galaxy of Heroes Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
26 Eki 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com ea game starwarscapital row

Star Wars™ Galaxy of Heroes Modlu Apk İndir 2022

En sevdiğin karanlık ve gün ışığı taraf kahramanlarıyla galaksinin efendisi olmak için efsaneleşmiş yerlerde savaşarak Star Wars™ rüyanı yaşa. Solo™: Bir Star Wars™ Hikayesi, Star Wars™: Son Jedi™ ve Rogue One™: Bir Star Wars™ Hikayesi dahil her dönemin karakterlerini kullanarak hayalindeki mangayı oluşturup özelleştir. Destansı tur tabanlı RPG savaşlarına katılarak, dev bossların karşısına çıkarak ve uzayda Milenyum Şahini şeklinde efsane gemileri kullanarak stratejini bir üst seviyeye menfaat!

EN İYİ TİMİ KUR
Asi liderleri mi? İmparatorluk birlikleri mi? Star Wars™ evreninden kahramanlar ve diğer karakterler arasından seçim yaparak çok kuvvetli aydınlık ve karanlık taraf timleri oluşturmakta özgürsün. Bu epik RPG’de stratejini geliştir ve eleştiri hamleler yap. Birbirine uyumlu yeteneklere haiz ekip arkadaşları seçerek yenilmez mangalarla harbe gir!

GALAKSİNİN EFENDİSİ OL
Uzaklardaki bir kantinde rakiplerini yenip zirveye çıkarak galaktik holo oyunlarında fırtına gibi es. Daha güçlü saldırılar yapmak ve daha da fazla kazanmak için kahramanlarının kabiliyetlerini geliştirip çatışma stratejini bir üst seviyeye çıkar. Ardından, Manga Kantini Savaşları, PvP Manga Arenası ve Manga Turnuvalarında diğer oyuncularla savaşarak galaksiyi fethet.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARLA OYNA
Karakterlerine iyi donanımları kullandırarak verdikleri hasarı artır ve zekice taktik geliştir. Luke Skywalker’ın Kaçınılmaz Darbe’tepsi, Darth Vader’ın Güçle Ez’ini, Genç Han Solo’nun Aldatıcı Atış’ını ve öteki komuta hareketlerini uygulayarak eğlenceli yeteneklerini açıp timini yenilmez hale getir.

DESTANSI GEMİ SAVAŞLARINA KATIL
Milenyum Şahini şeklinde efsaneleşmiş yıldız gemilerini ve Amiral Ackbar’ın Home One’ı gibi dev gibi Ana Gemileri elde ederek savaş filolarını kur. Hızlı uzay harbinde soğukkanlılığını koru, destek birlikleri görevlendir ve doğru stratejiyle savaşın gidişatını değiştir. Eğlenceli yeni görevlere katılarak ve Filo Arenası’nda mücadele ederek kendini kanıtla. Karakterler için yalnızca vapur savaşlarından mükafaat olarak elde edilebilen özel geliştirme malzemelerini topla. Her geminin kendisine özel beceriler kazandıran mürettebatı ve stratejisi var. Güçlü pilotları bir araya getirerek galaksideki en iyi filoyu oluştur!

LONCALARDA ZİRVEYE ÇIK
Özelleştirilebilir bir Lonca oluşturarak arkadaşlarınla Akınlar düzenleyip Rancor, AAT Tank ve Sith Üçlü Yönetimi gibi kuvvetli bosslara karşı savaş.

Star Wars™: Galaxy of Heroes Apk download

Bölge Savaşında bölgeleri fethetmek ve global liderlik tablolarında zirveye çıkmak için diğer Loncalarla karşılaşarak üstünlüğünü belli et.

Hizmet Şartları: http://terms.Ea.Com/tr/
Gizlilik ve Çerez Politikası: http://privacy.Ea.Com/tr/

Oyunun Son Kullanıcı Lisans Anlaşması: http://tos.Ea.Com/legalapp/mobileeula/US/tr/OTHER/

Yardım ve sorularınız için http://help.Ea.Com/en/yıldız-wars-galaxy-heroes/star-wars-galaxy-heroes/ adresini ziyaret edin.

EA, www.Ea.Com/1/service-updates adresinde bildirimde bulunduktan 30 gün sonra online özellikleri kaldırabilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları