Stickman Ghost Premium Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com unimob stickman ghost premium

Stickman Ghost Premium Yeni Apk 2022

Stickman Ghost Premium size şunları sunar:
– Petin kilidini aç.
– Bedava 20.000 altın.
– Geçiş reklamı yok.
Stickman Ghost, rol yapma oyunu, hack and slash aksiyon oyunları ve stickman oyununun harika bir birleşimidir.
Stickman Ghost, okçu, okçu olmak için kılıç, yay ve balta benzer biçimde muhtelif silahlar ihtiva eder. Beceri ve ekipmanla çöp erkek, çekici çöp erkek yaşamına taşınacak. Kötü sopalarla ve destansı gölge patronlarla savaşmak için bir çöp erkek ninja savaşçısı olmanız gerekecek.
Savaşa katılmak için ehil motivasyona, cesarete ve tutkuya sahip misiniz?

Ortaçağ krallığında kanlı bir ay gecesinde, tüm çöp adam dünyası fenalık tarafınca istila edilir. Çöp Adam hayalet – bir tanrının kuvvetiyle ejderhaların ve ateşin kanındaki kahraman, orta çağ krallığındaki insanları kurtarmak için iblis çöp adamını yenerek topraklardan geçmeye emin. Çöp Adam öfkesi en üst seviyeye ulaştı. Tüm topraklar için barışı bulma ve dünyayı kurtarma yolculuğu başladı.
Adalet için savaşın ve Sstick ninja dünyasının yok olmasını önlemek için kötü sopayı yok edin!

Çöp erkek oyununun en iyisi
Stickman Ghost, dünya genelinde milyonlarca oyuncusu olan Unimob serisinden meşhur bir çöp erkek oyunudur.
Stickman grafik stiliyle bütün yeni becerilere dalmış en kuvvetli stickman ninjayı hissetmeye çalışın. Bu oyunda hiçbir anı kaçırmak istemeyeceksiniz.

Savaşın derinliklerine
Eğer kesmek ve kesmek veya okçu, okçu olmak istiyorsanız, dükkanda epik çöp adam silahını donatın. Kes ve cenk yoksa ölürsün. Her gölge dövüşü savaşı baştan sona farklıdır, sadece melekler ve evcil hayvanların sayeinde, birçok kabiliyet ve tabanca kullanırsanız, ninja daha kuvvetli olacak ve daha süratli kazanacaktır. Canavarları vurmamaya çalışın.

Yükselt, donat ve güçlendir
Karakter çeşitliliği ile düşmanla mücadelede düzen, saldırı, müdafaa ve kan oldukça önemlidir.

Stickman Ghost Premium Apk indir

.. Bazı canavarlar son derece tehlikelidir ve daha güçlü bir silaha ihtiyacınız olabilir. Saldırı gücünüzü, zırhınızı, kanınızı yükseltin ve her muharebede zaferin keyfini çıkarın.

Stickman Ghost: Ninja Warriorın Özellikleri
– Gerçekçi yalpalama, ragdoll fiziği, savaşlarda gülünç hareketler yapar.
– Sizin için savaşan iki çöp adam modu var: Çok muhtelif çöp adam ve canavar türleri ile 60 zorlu seviyeyi deneyimleyin. Ve mod, çöp erkek becerilerini ve enerjisini öteki on bin çöp adamdan ilkin gösterebilsin diye bitmiyor.
– 10 değişik türde tabanca ve donatmak için güç, kılıcınızı, yayınızı, baltanızı ve bir çöp adam gladyatörü veya çöp adam okçusu veya sadece bir çöp adam kungfu olmak için birçok silahı seçin, her silahın her seviyesi olacaktır.
– Kesebilir, ateş edebilir, zıplayabilir, dövüşebilir ve gölge dövüşünün derinliklerine inebilirsiniz.
– En iyi çöp erkek ninja oyununu yapmak için aksiyon oyunu ve rol yapma kombinasyonu ile inanılmaz oyun.
– Tek dokunuşla doğrama çekimleri ile kolay kontrol.
– Orta asır cenk stili, sizi bu oyuna çeken efsanevi çöp erkek ninja karakteriyle birleşti.
– Küresel sıralamalar, öteki oyuncularla birlikte oturduğun en kuvvetli değnek ninjası olduğunu kanıtlamana destek sağlar.

Çöp Adam oyununun hayranı mısınız? Aksiyon rpg oyununu seviyor musunuz, şimdi Stickman Ghostu indirin ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla oynayın, büyüleyici ve ilginç çöp erkek dünyasını keşfedin.
Şu anda çöp adam savaşçısı olmaya hazır mısın? Deneyimleyin ve bize RPG Game: Stickman Ghost hakkındaki ne düşündüğünüzü söyleyin ve milyonlarca öteki oyuncuyla etkileşime geçin. Stickman Ghost: Ninja Warrior rpgyi seviyorsanız bizimle iletişime geçin ve bu çöp adam dövüş oyunu ile alakalı bizlere yorum yapmayı ihmal etmeyin. Sizden haber almak isteriz!

Resmi Facebook Sayfası: https://www.Feysbuk.Com/StickmanGhost/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları