Street Soccer Futsal Game ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
4 Oca 2023
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp game ws street futsal cup

Street Soccer Futsal Game ücretsiz Apk indir 2022

Sokak futbolu oynayabileceğiniz yeni atari tarzı 2022 çevrimdışı futbol oyununun heyecanını yaşayın. Eğer bir futbol hayranıysanız, bu ücretsiz çevrimdışı oyun sadece dövüş becerilerinizi sergilemeniz ve sokak futbolu futsal oyunlarının ligini fethetmeniz içindir.

Maçı kazanmak için nişan alacağınız, tekme atacağınız ve gol atacağınız yeni 3D grafik çevrimdışı oyun macerasını yaşayın. Peki, aksiyon mücadelesine hazır mısın?

Rakipsiz olmak ve her ölçüde çevrimdışı oyun oynamak için savaşa hazır sokak futbolcularından oluşan seçkin bir takım oluşturun.

Sokak futbolunun yıldızı olun:
Size bir takım maçında mucizevi becerilerinizi kanıtlama şansı veren destansı çevrimdışı futbol oyununu keşfedin. Sokak futbolu savaşını kazanmak ve zaferi istek etmek için takımınızla sıkı bir biçimde savaşın.

Street Soccer : Futsal Game apk oyun

Hedefe doğru hedef alın ve çeşitli zorlukları tamamlamak ve düşman ekibi yenmek için farklı stratejiler ve taktikler kullanarak her futbol saldırısını atlatın.

Futbolcunuzu tanımlayın:
Efsaneler arasında yer almak, futbolcuyu kişiselleştirmek, bir kariyer inşa etmek ve birinci derslik bir sokak futbolu futsal yıldızına dönüşmek için bir turnuvada değişik zorluklarla yüzleşin. Sokak futbolu, daha şaşırtıcı bir edinim için size gerçekçi 3D oyun sağlayacaktır. Öyleyse, birtakım golleri atmaya ve sokak futbolu kariyerinize başlamaya hazır olun.

Bu 2022 sokak futbolu oyunu sizin için ne getirdi?
• Muhteşem 3D grafikler ve ses efektleri
• Basit ve rahat oyun
• Bir gol at ve para kazan
• Farklı seviyeleri tamamlamak için eşleştirin
• Hedefe nişan alın, tekme atın ve şut atın

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları