TapTower – Idle Bina Oyun Yeni Apk 2022

Güncellendi
16 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com wazzapps idletower

TapTower – Idle Bina Oyun Yeni Apk 2022

En yüksek kule inşa etmek ve bu en iyi boşta tycoon oyunu mümkün olduğunca fazlaca para kazanmak. İnşaat ve geliştirme sever misin? Karlı bina işinizi büyütmek için zaman. Nakit yönetmek ve inşaat tycoon kule artıracak her dokunun ve kararlar. Kule gibi nasıl görüneceğini bilmek ve ancak.
Bu boşta oluşturucu oyunu şeklinde basit bir inşaat sitesi oldukca şeyler yönetecek.
Parçaları kuleyi inşa etmek için satın almak için ne karar verin.
– Nakit dağıtmak ve malzeme yapımında kullanılacağını seçin.
– Gerçek paracı bir işletme için meydan okumayı kabul eder. Şehrin kule en iyi bina!

Kesinlikle harika bir şey inşa edebilirsiniz, bundan dolayı burada bu boş inşaat ve işletme oyunu zevk olacaktır. Diğer kent oluşturucu oyunlar şeklinde değil. Binalar yada kısıtlamaları daha sıkı formları vardır. Kule her katta kendi tasarım olabilir.

TapTower – Idle Bina Oyun Apk Full

Geniş kapsamlı bir inşaat kralı olarak yetenek göstermek!

Kule sıradan insanoğlu için değil sadece. Ejderhalar ya da süper kahramanların bile burada yaşamak istiyorum. Binanın katı bir çerçeve olmadan çalışmak anlamına gelir. Yüksek kattan oluşan kule duvarlarında nasıl göründüğünü boş tıkırtı oyun göründüğü kadar kolay kendi tasarımınızı oluşturma: tek bir dokunuşla yapı malzemeleri bir parça al, bak. Özel X-ray modu bu mevzuda size destek olacaktır: şu anda gerek yok her şey saklayamazsın. Katlı bina tamamlandıktan sonra, sakinleri tarafından iskan bulunduğunu görmek ve çalışmak beyhude olmadığını hissediyorum. Sadece bir ustabaşı olmak oldukça güzel fakat tamamı boş inşaat devi, değil mi? Yeni şaşırtıcı zeminler düzenli olarak, sonsuza kadar boşta inşa süreci tadını çıkarabilirsiniz güncellemeleri yapıyoruz ve en iyisi. Çeşitli geliştirmeler daha hızlı oluşturmak ve tıklatın tesirini artırmaya yardımcı olacaktır.

Sıradan bir dünya inşa edilemez ve onları popüler kültüre referanslar keşfetmek binaları oluşturmak. İnanılmaz bir iş oluşturmak! Oluşturma işlemi yaşayın, harika bir yapı ve bu yapı boşta oyunda en varlıklı Kralı olmak.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları