Telegram Yeni Apk 2022*

4.2/5 Oylar: 10,462,729

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp org telegram messenger

Telegram Yeni Apk 2022*

En saf haliyle anında mesajlaşma. Basit, hızlı, güvenilir ve bütün cihazlarınızda eşitlenir. 500 milyondan fazla etken kullanıcı ile dünyanın en fazlaca indirilen 10 uygulamasından biri.

HIZLI: Telegram, dünyanın dört bir tarafındaki benzersiz, dağıtılmış veri merkezleri ağı üzerinden insanları birbirine bağlayan piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

SENKRONİZE: Mesajlarınıza tüm telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve bilgisayarlarınızdan aynı anda erişebilirsiniz. Telegram uygulamaları bağımsızdır, bundan dolayı telefonunuzu bağlı tutmanıza gerek kalmamıştır. Mesajınızı bir cihazda yazmaya başlayın ve diğerinden bitirmiş olun. Verilerinizi tekrar asla kaybetmeyin.

SINIRSIZ: Medya ve dosyaları, tür ve boyutlarıyla alakalı herhangi bir sınırlama olmadan gönderebilirsiniz. Sohbet geçmişinizin hepsi cihazınızda depolanmaya ihtiyaç duymaz ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda emin bir şekilde tutulur.

GÜVENLİ: Kullanım kolaylığıyla birlikte en iyi güvenliği sağlamayı misyonumuz haline getirdik. Telegram’daki sohbetler, gruplar, medya vb. Dahil olmak üzere her şey 256 bit simetrik AES şifrelemesi, 2048 bit RSA şifrelemesi ve Diffie – Hellman emin anahtar değişimi kombinasyonu kullanılarak şifrelenir.

0 ÜCRETSİZ VE AÇIK: Telegram, indirdiğiniz uygulamanın, yayınlanan aynı kaynak koddan oluşturulduğunu kanıtlamaya yönelik geliştiriciler için tamamen belgelenmiş ve parasız bir APIye, açık kaynaklı uygulamalara ve doğrulanabilir yapılara sahiptir.

GÜÇLÜ: 200.000e kadar üye ile grup sohbetleri oluşturabilir, her biri 2 GBa kadar büyük videoları, her türden belgeyi (.DOCX, .MP3, .

Telegram Apk Ücretsiz İndir

) paylaşabilir ve hatta muayyen görevler için botlar oluşturabilirsiniz. Telegram, çevrimiçi toplulukları barındırmak ve takım çalışmasını koordine etmek için mükemmel bir araçtır.

GÜVENİLİR: Mesajlarınızı olası olduğunca minimum veri kullanımı ile iletmek için tasarlanan Telegram, şimdiye kadar yapılmış en emin mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil bağlantılarda bile çalışır.

EĞLENCELİ: Telegram, kuvvetli fotoğraf ve video tertip araçlarına, hareketli çıkartmalar ve ifadelere, uygulamanızın görünümünü değişiklik yapmak için tamamen özelleştirilebilir temalara ve tüm anlatım ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacak açık bir çıkartma/GIF platformuna sahiptir.

BASİT: Benzeri görülmemiş bir dizi özellik sunarken, arayüzü pak tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Telegram o denli basit ki nasıl kullanılacağını zaten bildiğiniz gibi.

ÖZEL: Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve hiçbir üçüncü tarafın verilerinize erişmesine asla izin vermeyeceğiz. Her iki taraf için de gönderdiğiniz yada aldığınız herhangi bir mesajı arzu ettiğiniz vakit ve iz bırakmadan silebilirsiniz. Telegram, size reklam işaret etmek için hiç verilerinizi kullanmaz.

Telegram, en üst düzeyde mahremiyetle ilgilenenler için Gizli Sohbetler seçeneğini sunuyor. Gizli Sohbet mesajları, katılan her iki cihazdan otomatikman kendi kendini yok edecek şekilde programlanabilir. Bu şekilde, kaybolan her türlü İçeriği (mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyalar) gönderebilirsiniz. Gizli Sohbetler, bir mesajın yalnızca hedeflenen alıcı tarafından okunabilir olmasını sağlamak için Uçtan Uca Şifreleme kullanır.

Bir mesajlaşma uygulamasıyla yapabileceklerinizin sınırlarını genişletmeye devam ediyoruz. Eski mesajlaşma uygulamalarının Telegram’ı yakalamaları için yıllarca beklemeyin, bugün devrime katılın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları