Tempo- Müzik Video Düzenleyici Hileli Full Apk indir 2022

2.9.0

APK indir
4.2/5 Oylar: 497,837
Boyut
84M
Sürüm
2.9.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com tempo video edit

Tempo- Müzik Video Düzenleyici Hileli Full Apk indir 2022

Tempo şaşırtıcı efektler ve geçişler ile müzik video editörüdür. Bir müzik video yapımcısı olarak Tempo, tertip için birçok popüler temaya / hususi altyazıya ve aralarından seçim yapabileceğiniz oldukca muhtelif müziğe sahiptir.
Tempo ile videoya kolayca müzik ekleyebilir, fotoğraflar ve şablonlarla havalı videolar oluşturabilir, sihirli efektlerle çizgi film videoları yapabilirsiniz. Ayrıca, videonuza kıvılcım katacak ve yaratıcılığınıza ilham verecek gösterişli geçişlerimizden ve benzersiz efektlerimizden etkilenmeye hazır olun.
Fotoğraf ve müzikle video kurmak ve düzenlemek için Tempoyu indirin!

Özel Özellikler
• Kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını karşılamak için yüzlerce yüksek kaliteli filtre;
• Özel geçiş efektleri videonuzu benzersiz kılar;
• Çoklu çekim desteklenir ve filtreleri arzu ettiğiniz şeklinde değiştirin;
• Şık yüz çıkartmaları;
• Geniş Ekran modu;
• Yaratıcı fotoğraflarınızı / videolarınızı arzu ettiğiniz zaman ve her yerde Facebook, Instagram ve diğer SNS ile paylaşın.

Müzik Video Maker ve Efektler
Tempo, video klipleri hızlı bir biçimde kırpmanız / birleştirmeniz / ters çevirmeniz / çoğaltmanız / sıkıştırmanız ve kolayca müzik eklemeniz yada resimlerden ve şarkıdan video yapmanız için düzen araçlarını sunar. Müzik ve fotoğraflar ile video yapımcısı.
Tempo, videonuzu keyifli ve popüler hale getirmek için birçok müzik sunar. Buna ayrıca, videoyu parçalar halinde kesebilir, galerinizden yada albümünüzden görüntüleri birleştirebilir, kaliteyi kaybetmeden videoyu sıkıştırabilirsiniz. Fotoğraflarınızı canlandıracak tonlarca inanılmaz efekt deneyebilirsiniz. Tempo’nun video efektleri, kısa videoları düzenlemek için mükemmel bir ahenk sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Video Düzenleme Uygulaması
Tempo, extra ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için kısa video düzenleme araçları sunar, videolarınızı içe aktarabilir ve hatta video klibin özgün sesini kapatabilirsiniz, böylece video seçtiğiniz arka plan müziğiyle harika şekilde eşleşebilir.

Tempo- Müzik Video Düzenleyici Apk Ücretsiz İndir

Efektler, yeni trend video yapımcısı ve klip tertip uygulaması ile müzik video yapımcısı.
 
Videoya Müzik Ekleyin
Tempo ayrıca arka plan müziği çeşitlerine sahip bir resim video yapımcısıdır, böylece bir fotoğraf videosu yaparken ihtiyacınıza müsait olanı her vakit bulabilirsiniz. Ayrıca favori beat şablonunuzu seçebilir, fotoğrafınızı ve videolarınızı yükleyebilir ve müzikle kolayca video oluşturabilirsiniz. En yeni popüler müzik eşliğinde eğlenceli kısa video klipler oluşturabilirsiniz.
 
Videoyu Kaydet
Tempo, kalite kaybı olmadan 720P / 1080P HD dışa aktarma sağlar. İstediğiniz vakit videoyu telefonunuza kaydedin veya dışa aktarın. Bu kullanması rahat klip yapımcısı, birkaç adımda resim ve şarkıdan video yapmanıza, fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi müzik ve geçişlerle serin trend videoya dönüştürmenize destek sağlar!
 
Video Paylaş
Daha fazla beğeni kazanmak ve yeni takipçiler edinmek için çalışmanızı Facebook, YouTube, Instagram gibi herhangi bir toplumsal medyada arkadaşlarınızla kolayca ve anında paylaşın.

# ABONELİK HAKKINDA

– Tempoda satın almak için sunulan tüm özelliklere ve içeriğe müddetsiz erişim için abone olabilirsiniz.
– Ödeme, satın alma onayı ile Google Play Hesabınıza yansıtılacaktır;
– Satın aldıktan sonra Hesap Ayarlarınıza erişerek aboneliğinizi yönetebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz;
– Google Playde satın alınan abonelik hizmetini iptal ederseniz, iptal ettiğinizde geçerli faturalandırmanın geri ödemesini alamazsınız, geçerli faturalandırma döngüsünde abonelik içinde ne olduğu almaya devam edersiniz. Abonelik iptali, geçerli faturalandırma döneminden sonrasında geçerli olacaktır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları