Tezza Fotoğraf Düzenleme, Filtre Efekt Programı Yeni Apk 2022

2.14.1

APK indir
3.6/5 Oylar: 10,262
Boyut
237M
Sürüm
2.14.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp org tezza

Tezza Fotoğraf Düzenleme, Filtre Efekt Programı Yeni Apk 2022

Fotoğraf tertip programı arayanlar DİKKAT! Tezza uygulaması karşınızda! Kamerayla aranız hiç bu kadar iyi olmamıştı! Zaman fotoğraf ve videoları yepyeni önayar ve basit düzen araçlarıyla öne çıkarma zamanlarıdır. Bu düzenleyicinin sahip olduğu önayarlar hayalini kurduğunuz fotoğraf estetiğine ve vintage kalitesine ulaşmanıza destek olmak için sevgiyle hazırlandı.

Tezza video ve resim düzenleme programı zihnimizdeki üreticiler tarafınca tasarlandı. Bu düzenleyicideki önayarlar tasarımlarıyla resim düzenleme ve video düzenleme ile sizi hem mükemmel göstermek hem de harika hissettirmek üstüne kuruldu. Burada stop motion, glitter, vintage film, çerçeveler ve 100’den fazla düzenleme taslağından oluşan keyifli fotoğraf birleştirme ve filtre efektlerini bulabilirsiniz. Sıradan bir telefon kamerasında bulamayacağınız ve bu düzenleyicide fazlasıyla göze çarpan olan önayarlarımız fotoğraf ve videolarda ulaşmak için can attığınız güzellik ve estetiğe sahip olmanızda yardımcı olacak! Fotoğraf birleştirme özelliği ise cabası!

***Şimdi Tezza video ve fotoğraf tertip programını indirin ve resimlerinize güzellik katın!***

Tezza ile resim tertip:

Resim tertip, video tertip, resim birleştirme ve tasarım yapma
19 adet düzenlenmiş ve elit video ve resim önayarları
Sizin stilinizi ve hikayenizi yansıtacak bütünleştirici bir güzel duyu için düzenlemelerinizi fotoğraflar ve videolar arasında kopyalayıp yapıştırın
Engin çeşitlilikte resim önayarları: indie filtresi, 90’lar filtresi, eskitme, vintage, retro ve daha fazlası
Harika efektler, çerçeveler ve şablonlar
Kameranız için kuvvetli tertip ve tasarım araçları
Müthiş kusur kapatma

*** Zaman fotoğraf ve videoları yepyeni önayar ve rahat tertip araçlarıyla öne çıkarma zamanlarıdır! Bu önayarlar hayalini kurduğunuz fotoğraf güzellik ve estetiğine ulaşmanıza yardımcı olmak için sevgiyle hazırlandı. ***

Otomatik yenilenen abonelik bilgisi:

• Tezza uygulaması abonelik ücreti aşağıdaki gibidir:
• Sadece fotoğraf tertip:
• Yıllık 1.99 $
• Yıllık 19.99 $
* Video Fotoğraf düzen:
• Aylık 3.99 $
• Yıllık 39.99$

• Aboneler Tezza uygulamasında aktüel olarak yer edinen her şeye erişim sağlayabildikleri gibi yeni özelliklere, filtrelere, resim/video efektlerine, düzenleme araçlarına ve özelliklerin iyi mi kullanılacağına dair anlatımlara uygulamaya eklendikleri an üyelikleri süresince ulaşabilecekler.
• Abonelikler ancak fotoğraf regüle etmek için ayda 1.99$ ödeme yapılarak veya yılda 19.99$ ödenerek veya fotoğraf artı video düzenlemek için aylık 3.99$ ödeyerek veya yıllık 39.99$ ödeme gibi yapılabilir.
Subscriptions can occur on a monthly basis for $1.99 USD per month, or on a yearly basis for $19.

Tezza: Fotoğraf Düzenleme, Filtre

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları