TFT Teamfight Tactics Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
2 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com riotgames league teamfighttactics

TFT Teamfight Tactics Modlu Apk İndir 2022

League of Legendsın yapımcısının geliştirdiği stratejiye dayalı PvP oyunu olan Teamfight Tacticsde ekip kurma becerilerini kontrol et.

8 oyuncunun birbiriyle kapıştığı savaşlarda birimlerini seçerken, konumlandırırken ve zafere ulaşmak için mücadele ederken stratejik dehanı konuştur. Yüzlerce takım kombinasyonu ve sürekli gelişen meta sayesinde her strateji başarıya ulaşmış olabilir fakat sadece bir oyuncu savaşı kazanabilir.

Çeşitli toplumsal ve rekabetçi modlarda sıraya gir, sonra da rakipleri zekânla alt ederek sona kalan oyuncu ol ve zirveye ulaş!

KEŞFEDİLMEMİŞ ÂLEMLERDE MACERAYA ÇIK
Ejderhalar Diyarının en uzak köşelerinde ortaya çıkan kadim olağanüstü nimetleri incele. 4 yeni şampiyon kökenini, yepyeni ejderleri, ejderî eklentileri ve fazlaca daha fazlasını keşfet! Bu harikalarla dolu yabani adalara yelken açarken Bungo, Zıpzıp ve Chibi Lee Sini yanında götürmeyi unutma.

TAKIMINI KUR
Ortak şampiyon havuzundan seçtiğin birimlerle durdurulamaz bir ordu oluştur ve daha sonra her tur bir rakibinle savaşarak sona kalan oyuncu ol. Rasgele gelen şampiyonlar ve oyun içi vakalar her oyunun farklı olmasını sağlıyor. Yaratıcılığını ve kıvrak zekânı kullanarak seni zafere götürecek stratejiyi bul.

MÜCADELE HER YERDE
PC, Mac ve mobildeki arkadaşlarına meydan oku ve rakiplerini yok et. Dostlarınla birlikte sıraya gir ve kendini kanıtla.

TFT: Teamfight Tactics Apk Full indir

Her bir oyunu kaçıncı bitirdiğine bağlı olarak Demirden Şampiyonluk Aşamasına kadar uzanan sıralamalarda yüksel. Her setin sonucunda dağıtılan hususi dereceli ödüllerini kapmak için tırmanışına devam et!

TARZINI YANSIT
Özelleştirilmiş arenalar, çatapatlar ve ifadelerle her karşılaşmada tarzını yansıt. Ardından en sevdiğin chibi şampiyon veya minik efsaneyle harp alanına gir! Yeni görünümleri sadece oyunu oynayarak kazan yada TFT Mağazasından al.

OYNADIKÇA KAZAN
Yeni Ejderhalar Diyarı Kartıyla bedelsiz ganimetler kazan veya kartını geliştirerek hususi ödülleri aç!

Teamfight Tacticsi hemen indir ve oyna!

Destek: RiotMobileSupport@riotgames.Com
Gizlilik Politikası: https://tr.Leagueoflegends.Com/legal/privacy
Hizmet Şartları: https://www.Riotgames.Com/tr/terms-of-service-TR

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları