Tinder – flört ve arkadaşlık apk indir 2022

Güncellendi
10 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com tinder

Tinder – flört ve arkadaşlık apk indir 2022

Tinder öteki arkadaşlık uygulamalarına benzemez. Yalnızca basit bir sosyal medya uygulaması da değil. Tinder seninle aynı alaka alanlarına sahip insanlarla tanışmanı sağlar. Yeni arkadaşlıklar, aşk, evlilik arıyorsan yada ancak buluşup sohbet etmek istiyorsan Tinder seni doğru kişiyle eşleştirecektir. Yeni insanlarla tanışmak ve bunu yaparken eğlenmek için en basit yol!

Bugüne kadar 30 milyar eşleşme elde eden Tinder®, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı elde eden o oldukça güvendiğin arkadaşın şeklinde düşünebilirsin. Nereye gidersen git insanlarla buluşma destek olabiliriz! Buraya yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, gezi ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak yada hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna dünyanın en havalı arkadaşlık sitesi demiyorlar! . Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Tinder – En iyi arkadaşlık uygulaması:
Eşleş. Sohbet et. Buluş. Tinderı kullanmak son derece eğlenceli ve oldukca basit: Birini beğenmek için Sağa Kaydırma™ hususi durumunu, pas geçmek için Sola Kaydırma™ özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem yardımıyla, ancak her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. İlgini çeken profilleri incele, eşleşmelerinle çevrimiçi sohbet et ve sonrasında da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir edinim yaşa.

Hadi başlamış olalım. Çöpçatanlık uygulamasını indir ve yeni insanlarla tanışmaya başla.

Tinder – flört ve arkadaşlık Apk indir

Ne kadar seçeneğin olursa, yaşam o denli tatlı olur.

Dünyanın en büyük ve en alev ateş bekârlar topluluğuna sahip arkadaşlık sitesi Tindere sefalar getirdin!

GOLD DÜNYASINA KATIL

Tinder Gold™ abonesi olarak, birinci derslik bir Tinder deneyimi yaşayabilirsin: Passport, Rewind, sınırsız beğeni hakkı, her gün 5 Super Like, ayda bir Boost ve daha gelişmiş profil ayarları şeklinde özellikler seni bekliyor. Dur, daha bitmedi! Sürprizi sona sakladık. Seni beğenen kişileri, onları bulmana ihtiyaç duymadan sana yayınlayan Gold Eşleşme özelliğiyle, sonuçsuz arayışlara son verip zamandan tutum edeceksin. Bunu kişisel çöpçatanlık hizmetin olarak düşün! 7 gün 24 saat boyunca, senin tarafınca beğenilmeyi bekleyen eşleşme adaylarını karşına çıkaracak. Sadece arkana yaslan ve buz gibi içeceğini keyifle yudumlarken profilleri kaydırmaya başla. Dünyanın en alev ateş arkadaşlık uygulaması eşleşmelerini kolayca bulmana yardımcı olsun!

———————————–

Tinder Plus yada Tinder Gold satın almaya karar verirsen, ödeme Google Play hesabın üzerinden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğin zaman Play Storedaki ayarlardan kapatabilirsin. Mevcut Tinder Plus abonelikleri 9,99 $/Aydan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Mevcut Tinder Gold abonelikleri 14,99 $/Aydan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Fiyatlar ABD doları üzerindendir ve Amerika dışındaki ülkelerde farklı olup haber vermeden değişim gösterebilir. Satın alınan etken abonelik süresi süresince abonelik iptal edilemez. Eğer Tinder Plus veya Tinder Gold almaya henüz karar vermediysen, Tinderı ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsin.

Tüm fotoğraflar, açıklayıcı olması amacıyla temsili olarak kullanılmıştır.

Gizlilik: https://www.Gotinder.Com/privacy
Koşullar: https://www.Gotinder.Com/terms

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları