Tinder – flört ve arkadaşlık Modlu Apk İndir 2022

13.3.0

HEMEN İNDİR
3.6/5 Oylar: 4,572,998
Sürüm
13.3.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
133M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com tinder

Tinder – flört ve arkadaşlık Modlu Apk İndir 2022

Tinder diğer arkadaşlık uygulamalarına benzemez. Yalnızca basit bir toplumsal medya uygulaması da değil. Tinder seninle aynı alaka alanlarına haiz insanlarla tanışmanı sağlar. Yeni arkadaşlıklar, aşk, evlilik arıyorsan veya ancak buluşup söyleşi etmek istiyorsan Tinder seni doğru kişiyle eşleştirecektir. Yeni insanlarla müşerref olmak ve bunu yaparken eğlenmek için en basit yol!

Bugüne kadar 30 milyar eşleşme sağlayan Tinder®, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o fazlaca güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. Nereye gidersen git insanlarla buluşma yardımcı olabiliriz! Buraya yeni insanlarla tanışmak, toplumsal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak yada hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna dünyanın en havalı arkadaşlık sitesi demiyorlar! . Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Tinder – En iyi arkadaşlık uygulaması:
Eşleş. Sohbet et. Buluş. Tinderı kullanmak son derece keyifli ve fazlaca kolay: Birini beğenmek için Sağa Kaydırma™ hususi durumunu, pas geçmek için Sola Kaydırma™ özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz anlama gelir! Kurduğumuz sistem yardımıyla, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. İlgini çeken profilleri incele, eşleşmelerinle çevrimiçi sohbet et ve sonra da telefonunu bir kenara bırakıp reel dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir edinim yaşa.

Hadi başlamış olalım. Çöpçatanlık uygulamasını indir ve yeni insanlarla tanışmaya başla.

Tinder – flört ve arkadaşlık Apk Full

Ne kadar seçeneğin olursa, yaşam o kadar tatlı olur.

Dünyanın en büyük ve en alev ateş bekârlar topluluğuna sahip arkadaşlık sitesi Tindere sefalar getirdin!

GOLD DÜNYASINA KATIL

Tinder Gold™ abonesi olarak, birinci derslik bir Tinder deneyimi yaşayabilirsin: Passport, Rewind, sınırsız beğeni hakkı, her gün 5 Super Like, ayda bir Boost ve daha gelişmiş profil ayarları şeklinde özellikler seni bekliyor. Dur, daha bitmedi! Sürprizi sona sakladık. Seni beğenen kişileri, onları bulmana ihtiyaç duymadan sana gösteren Gold Eşleşme özelliğiyle, sonuçsuz arayışlara son verip zamandan tasarruf edeceksin. Bunu şahsi çöpçatanlık hizmetin olarak düşün! 7 gün 24 saat boyunca, senin tarafınca beğenilmeyi bekleyen eşleşme adaylarını karşına çıkaracak. Sadece arkana yaslan ve buz şeklinde içeceğini keyifle yudumlarken profilleri kaydırmaya başla. Dünyanın en yakıcı arkadaşlık uygulaması eşleşmelerini kolayca bulmana destek olsun!

———————————–

Tinder Plus yada Tinder Gold satın almaya karar verirsen, ödeme Google Play hesabın üstünden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğin zaman Play Storedaki ayarlardan kapatabilirsin. Mevcut Tinder Plus abonelikleri 9,99 $/Aydan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Mevcut Tinder Gold abonelikleri 14,99 $/Aydan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Fiyatlar Amerika doları üzerindendir ve Amerika dışındaki ülkelerde farklı olup haber vermeden değişim gösterebilir. Satın alınan etken abonelik süresi boyunca abonelik iptal edilemez. Eğer Tinder Plus veya Tinder Gold almaya hemen hemen karar vermediysen, Tinderı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsin.

Tüm fotoğraflar, açıklayıcı olması amacıyla temsili olarak kullanılmıştır.

Gizlilik: https://www.Gotinder.Com/privacy
Koşullar: https://www.Gotinder.Com/terms

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları