Toon Kupası 2021 -Futbol Oyunu Hileli full Apk 2022

4.5.22

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 504,723
Sürüm
4.5.22
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
42M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com turner tooncup

Toon Kupası 2021 -Futbol Oyunu Hileli full Apk 2022

Futbol geri döndü ve her zamankinden daha büyük! Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası 2021 seni bekliyor! Muhteşem Gumball Dünyasından Darwin, , Kafadar Ayılardan Boz ve Elma amp; Soğandan Elma şeklinde sevilen Cartoon Network karakterleri arasından seçim yap. Becerilerini geliştir ve gol atmak için takımınla iş donanması yap, mücadele ederek gelmiş geçmiş en büyük Toon Kupası Turnuvasında puan tablosunun zirvesine ulaş!

TAKIM KUR
İstatistiklerine ve güçlerine göre aktörleri dikkatle seçerek yenilmez bir ekip oluştur. Bu sene Toon Kupasında Craigin Krallığından Jessica, , Dünyalı Elliotttan Elliott ve Mo, Teen Titans Go!Dan Beast Boy benzer biçimde yepyeni oyuncular var. Seçebileceğin bir sürü karakter var, örneğin:

·      DC Super Hero Girlsten Batgirl ve Wonder Woman
·      Craigin Krallığından Craig ve Kelsey
·      Ben 10den Dört Kol ve Şimşek Hız
·    Teen Titans Go!Dan Cyborg ve Raven
·      Elma amp; Soğandan Elma ve Soğan
·      Adventure Timedan Finn ve Jake
·      Muhteşem Gumball Dünyasından Gumball ve Darwin
·      Powerpuff Girlsten Blossom ve Bubbles
·      Kafadar Ayılardan Panda ve Kutup Ayısı
·      Mao Mao: İyi Kalpli Kahramanlardan Badgerclops

ÜLKENİ SEÇ
Dünya futbol şampiyonu olma şansı için birçok ülkeden birini seçerek Toon Kupası şampiyonasına katıl. Puan kazanmak için maçlar yapmış olup goller at ve mücadele ederek puan tablosunun zirvesine ulaş.

GOLLER AT
Oyunun amacı karşı takıma gol atarken kendi kaleni korumak. Gol atmayı rahat sanıp aldanma; rakibin amansız kalecisi varken görünmüş olduğu kadar rahat olmayabilir! Kazanma şansını elde etmek için top çal, top sür, pas ver ve şut çek! Maç sırasında düşen görkemli güçlendiricilere de dikkat et; takımının oyuncularına hayati bir destek sağlayabilir veya rakibinin eline geçerse sorun çıkarabilir! Keşfedilmeyi bekleyen birçok güçlendirici içinde Muz Kabuğu ve Süper Hız var.

TOON LİGLERİNDE OYNA
Yepyeni bir oyun modu olan Toon Liglerini keşfet. Takımını oluştur ve Süper Takımlara karşı yarış! Puan toplamak için maçları kazan ve değişik ligleri tamamla! Her ligin kendine hususi müthiş bir kupası var, bakalım hepsini kazanabilecek misin!

TOPLARIN, STADYUMLARIN VE KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ
İstatistik geliştirmeleri, konulu stadyumlar ve bir sürü futbol topu şeklinde kilidi açılabilen bir dünya müthiş içerik var! Dünyalı Elliotttan Elliott benzer biçimde yepyeni karakterlerin kilidini açabilecek olman da cabası!

GÜNLÜK MÜCADELELERİ TAMAMLA
Aralarından seçim yapabileceğin bir sürü kilitli içerik varken bolca jetona ihtiyacın olacağı kesin! Jeton kazanmak için günlük mücadeleleri tamamla.

CARTOON NETWORK HAKKINDA
Neden Toon Kupasıyla yetinesin ki? Cartoon Networkte bir sürü ücretsiz oyun var, internette Cartoon Networkü aratman ehil! Cartoon Network en sevdiğin çizgi filmler ve parasız oyunlar için doğru adres. Çizgi film kovuşturmak için ilk akla gelen yer burası!

Herhangi bir sorun yaşarsanız apps.

Toon Kupası 2021 -Futbol Oyunu Apk Full download

Com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin. Bu uygulama Cartoon Network amp; ortaklarımızın ürün ve hizmetleri ile alakalı reklamlar içerebilir.

Bu oyunu indirmeden ilkin uygulamanın şunları içerdiğini belirtmek isteriz:

– Oyunun performansını ölçmek ve oyunda neleri geliştirmemiz icap ettiğini idrak etmek için quot;Analizquot;;
– Turner reklam ortakları tarafından sağlanan quot;hedef kitle gözetmeyenquot; reklamlar.

Kullanım Şartları ve Koşulları: http://www.Cartoonnetwork.Com.Tr/terms-of-use
Gizlilik Politikası: http://www.Cartoonnetwork.Com.Tr/privacy-policy

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları