Toon Kupası – Futbol Oyunu hileli Apk 2022

Güncellendi
4 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com turner tooncup

Toon Kupası – Futbol Oyunu hileli Apk 2022

Futbol geri döndü ve şimdi her zamankinden daha büyük! Cartoon Networkten tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası seni bekliyor! Muhteşem Gumball Dünyasından Darwin, , Powerpuff Girlsten Bubbles ve Kafadar Ayıcıklardan Boz Ayı gibi sevilen Cartoon Network karakterleri arasından seçim yap. Becerilerini geliştir ve gol atmak için takımınla iş donanması yap, mücadele ederek gelmiş geçmiş en büyük Toon Kupası Turnuvasında puan tablosunun zirvesine ulaş! Bu ancak bir oyun değil, bu Toon Kupası!

TAKIM KUR
Kim kaptan olacak, kim kaleci? Karar senin! Oyuncuları istatistiklerine ve güçlerine bakılırsa dikkatle seçerek yenilmez bir takım oluştur. Bu yıl Toon Kupasında Craigin Krallığından JP ve Muhteşem Gumball Dünyasından Tobias şeklinde yepyeni oyuncular var. Seçebileceğin karakterlerden bazıları:

·      DC Super Hero Girlsten Supergirl ve Wonder Woman
·      Craigin Krallığından Craig ve Kelsey
·      Ben 10den Dört Kol ve Şimşek Hız
·    Teen Titans Go!Dan Cyborg ve Raven
·      Elma amp; Soğandan Elma ve Soğan
·      Adventure Timedan Finn ve Jake
·      Muhteşem Gumball Dünyasından Gumball ve Darwin
·      Powerpuff Girlsten Blossom ve Bubbles
·      Kafadar Ayıcıklardan Panda ve Kutup Ayısı.

ÜLKENİ SEÇ
Dünya futbol şampiyonu olma şansı için birçok ülkeden birini seçerek Toon Kupası şampiyonasına katıl. Puan kazanmak için maçlar yapmış olup goller at ve savaşım ederek puan tablosunun zirvesine ulaş.

GOLLER AT
Oyunun amacı karşı takıma gol atarken kendi kaleni korumak. Gol atmayı basit sanıp aldanma; rakibin amansız kalecisi varken görünmüş olduğu kadar rahat olmayabilir! Kazanma şansını elde etmek için top çal, top sür, pas ver ve şut çek! Maç sırasında düşen görkemli güçlendiricilere de dikkat et; takımının oyuncularına hayati bir yardımcı sağlayabilir veya rakibinin eline geçerse sorun çıkarabilir! Keşfedilmeyi bekleyen birçok güçlendirici içinde Muz Kabuğu ve Süper Hız var.

TOON LİGLERİNDE OYNA
Oynamanın birden fazla yolu var! Takımını oluştur ve Süper Takımlarla karşılıklı oyna. Maçlar kazanarak puan topla ve değişik ligleri tamamla! Her ligin kendine hususi müthiş bir kupası var, bakalım hepsini kazanabilecek misin!

TOPLARIN, FORMALARIN, STADYUMLARIN VE KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ
Kilidi açılabilir tonlarca içerik var; mesela istatistik geliştirmeleri, konulu stadyumlar, futbol formaları ve bir sürü futbol topu! Tabii DC Super Hero Girlsten Batgirl benzer biçimde hususi karakterlerin de kilidini açabilirsin!

GÜNLÜK MÜCADELELERİ TAMAMLA
Aralarından seçim yapabileceğin bir sürü kilitli içerik varken bol miktarda jetona ihtiyacın olacağı kati! Jeton kazanmak için günlük mücadeleleri tamamla.

CARTOON NETWORK HAKKINDA
Neden Toon Kupasıyla yetinesin ki? Cartoon Networkte bir sürü parasız oyun var, Cartoon Network oyunlarını aratman ehil! Cartoon Network en sevdiğin çizgi filmler ve parasız oyunlar için doğru adres. Çizgi film denince akla gelen ilk yer burası!

UYGULAMA
Oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Lehçe, Rusça, İtalyanca, Türkçe, Rumence, Arapça, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Bulgarca, Çekçe, Danca, Macarca, Felemenkçe, Norveççe, Portekizce, İsveççe, Brezilya Portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası, Japonca, Vietnamca, Geleneksel Çince, Endonezyaca, Tayca, Hausa Dili ve Svahili Dili.

Toon Kupası – Futbol Oyunu apk oyun

Emea@turner.Com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin. Bu uygulama Cartoon Network amp; ortaklarımızın ürün ve hizmetleri ile alakalı reklamlar içerebilir.

Bu oyunu indirmeden önce uygulamanın şunları içerdiğini belirtmek isteriz:

– Oyunun performansını ölçmek ve oyunda neleri geliştirmemiz icap ettiğini anlamak için quot;Analizquot;;
– Turner reklam ortakları tarafından sağlanan quot;hedef kitle gözetmeyenquot; reklamlar.

Kullanım Şart ve Koşulları: https://www.Cartoonnetwork.Tr/apps-terms
Gizlilik Politikası: https://www.Cartoonnetwork.Com.Tr/apps-privacy

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları