Top Eleven Futbol Menajeri Yeni Apk 2022

22.10

APK indir
4.5/5 Oylar: 5,305,521
Boyut
142M
Sürüm
22.10
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp eu nordeus topeleven android

Top Eleven Futbol Menajeri Yeni Apk 2022

En kuvvetli futbol menajerleri meydan okumanı bekliyor! Ödüllü mobil futbol menajerlik oyunu Top Eleven 2022, seni kendi futbol kulübünün başına geçiriyor! Yıldız futbolcularla antak kalma yapmaktan kendi stadyumunu inşa etmeye kadar, Top Elevenda her şey senin kontrolünde. Senin kulübün, senin kuralların!

Top Eleven 2022de her şey yeni! Futbolcuların için Oyun Tarzları geliştirerek taktiklerine hususi bir dokunuş kat! Bu yeni hususiyet, oyuncularının maçta nasıl oynayacağı üstünde daha kapsamlı bir kontrole sahip olmanı sağlar. En sevdiğin futbol efsanelerinin becerilerini oyuncularına kat. Fırsatçı bir golcü ekleyecek misin? Ya da tesirini bütün sahada hissettirecek bir İki Yönlü Orta Saha oyuncusu? Karar senin!

Top Eleven 2022, cebinden hemen ulaşabileceğin eksiksiz bir futbol turnuvası ve evrenidir! Bu gerçek zamanlı futbol menajerlik oyununda dünyanın her yerinden futbol menajerlerinin karşısına çık! Efsanevi José Mourinho benzer biçimde, takımını kupalarla buluşturacak futbol menajerliği stratejileri yaratabileceksin.

Kulübün üzerindeki faal 1. Günden hissediliyor! Top Eleven 2022de patron sensin!
-Efsanevi José Mourinhodan faydalı ipuçları al! Özel Kişi, kulübünün tam gaz ilerlemesi için sana yararlı futbol ipuçları ve püf noktaları göstermeye hazır olacak!
-Açık Arttırmalarda en iyi oyuncularla anlaşma imzalamak için öteki futbol menajerlerinin karşısına çık.
-Günlük futbol maçlarında galibiyetleri getirecek dizilişleri belirle! Gerçek zamanlı PVP fikstürlerinde takımını yönet.
-Önündeki büyük fikstürlere takımının hazır olmasını sağlamak için antrenman programlarını belirle.
-Binlerce futbol taraftarını ağırlamak için birinci derslik bir 3D stadyum inşa et. Toplanabilen çim desenleriyle stadyumunun sahasını istediğin benzer biçimde özelleştir.
-Özel formalar ve logolar topla ve aralarında dünyanın en büyük futbol kulüplerinin bazılarının da bulunduğu (Liverpool FC, Real Madrid, PSG ve daha birçoğu) futbol kulüplerine tarzını sergile

Her inanılmaz Top Eleven 2022 futbol sezonunda yazılacak bir tarih var.

Top Eleven: Futbol Menajeri Apk download

Her gün bir futbol menajeri gibi oyna ve sağlam kararlar almak için futbol maç geri bildirimini kullan!
-Düzenli olarak gelen yeni ve eğlenceli canlı etkinlikler ustalaşman için yeni mücadeleler ve kazanılacak harika ödüller getirir.
-Heyecanlı kilometre taşları ve ödüller içeren Özel Sponsor Battle Pass her sezon gelir.
-Özelleştirilebilir Lig turnuvalarında arkadaşlarına karşı futbol kulübünü yönet ve en yetenekli futbol menajeri olduğunu her insana göster.
-Yeni ve geliştirilmiş hafta sonu klan turnuvalarında en iyi ekibi oluşturmak için öteki futbol menajerleriyle rabıta kur!
-Futbol Federasyonunun üyeleriyle sohbet et ve sıradaki eşleşmeye hazırlan!
-Ailene, iş arkadaşlarına ve dostlarına karşı özel lig turnuvaları düzenleyerek en büyük övünme hakkı için mücadele et!

Futbol menajerlik oyununun temel bir parçası, star futbol oyuncularını bulmak ve geliştirmektir! Büyük futbolcular, büyük futbol menajerleri için oynamak ister!
-Geleceğin futbol yıldızlarını yaratmak için 3D Gençlik Akademisini kullan.
-Menajerlik oyun stratejilerine mükemmel uyan yıldızlarla sözleşme imzala. Onları yöneterek zafere taşı!

Her şey maç gününde belli olur Menajer!
Sıraları tırmanabilecek ve dünyanın yeni star futbol menajeri olarak takdir görecek misin? Bunu şimdi Top Elevenda kanıtla!

Not: Top Eleven, oynaması parasız bir futbol menajerlik oyunudur. Uygulama içerisinden gerçek para karşılığı satın alınabilecek eşyalar bulunmaktadır. Bilgi için Mağaza bölümüne bak.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Hizmet koşulları: https://nordeus.Com/terms-of-service/
Facebook, Instagram, YouTube, TikTok ve Twitterda global Top Eleven Topluluğuna katıl
Top Eleven – Futbol Menajeri Ol 2022, 31 dilde sunuluyor

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları