Top Football Manager 2022 Hileli Full Apk indir 2022

1.23.28

APK indir
4.1/5 Oylar: 400,215
Boyut
89M
Sürüm
1.23.28
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gamegou football

Top Football Manager 2022 Hileli Full Apk indir 2022

Dünya çapında milyonlarca futbol yöneticisine katılın ve on bir futbol yıldızı ekibinizi kurun!

Şampiyon olmak için aç olan on bir futbol yıldızından oluşan bir ekiple koçluk oluşturmayı hayal ediyor musunuz? Yeni ücretsiz futbol kulübü sim Top Football Manager 2020, sizin şeklinde spor severleri görevli meblağ! Baştaki oyuncular için teklif verin ve onları tarayın, dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı hususi becerileri, test taktikleri ve oluşumları olan bir ekip kurun ve eğitin ve maçı canlı 3D simülasyonda izleyin.

GÜZEL GAMEPLAY
Üst seviye Futbol Yöneticisinin sürükleyici 3D grafikleri ve güçlü bir oyun motoru, koçluk fantezinizi hayata geçirir. On bir oyuncuya komuta ederken çarpıcı oyunlar reel zamanlı olarak oynayın yada ligdeki öteki maçlara bahis yapın. Her hedef zafer yolculuğunuza bir adım daha ileri.

ATLETLERİNİZİ YÖNETİN amp; EĞİTMENİNİZ
Kulüp başkanı olarak, değişik formasyonları kontrol edeceksiniz, rakibinize cevaben oynamak için oyuncu sıralamasını ve taktiklerini ayarlayacaksınız. Nihai gösterilerde puan almak için hususi kabiliyetlere haiz bir kahramana damat olmanın umut verici bir oyuncusu seçin. Lider tahtaya tırmanmak için bir şampiyon ekibi kurun.

YÜKSELİ OYUNCULAR İÇİN AVCILIK
Oyuncuların takımınızın ihtiyaçlarını karşılaması için avlayın.

Top Football Manager 2022 Apk Full indir

Artık strateji uymayan oyuncuları transfer edin.

ZENGİN ÇOK PİYASA DENEYİMİ
Lig maçlarında dünyanın dört bir yanından reel rakiplere karşı yüzleşin. Takımınıza, Premier League, La Liga, Primeira Liga, Bundesliga, MLSden resmen izin verilen forma giyenleri benzersiz bir biçim verin. Arkadaşlarınızla ağınızı büyütün, hediye alışverişi yapın ve dostça maçlarla takım deneyimini geliştirin. Daha fazla armağan kazanmak için bir Futbol Birliği kurun yada katılın.

Herhangi bir sorun veya teklif için lütfen bizimle yazışma kurun:https://gamegou.Helpshift.Com

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları