Transilvanya Oteli Maceraları ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
21 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com crazylabs hotel transylvania adventure

Transilvanya Oteli Maceraları ücretsiz Apk indir 2022

Hotel Transilvanya fanatikleri – bu ürkütücü canavar dolu eğlenceli koşma oyununa BAYILACAKSINIZ! Ve şayet bir macera oyunu hayranıysan? Aman tanrım oldukça eğleneceksin!

Ah olması imkansız! Mavis kazayla yaramaz Yavru Kurtları serbest bıraktı ve şimdi cezalandırıldı! Bu keyifli canavar macera koşu oyununda onun koşmasına, atlamasına ve Yavru Kurtları bulup, Kurtların Transilvanya Oteline verdiği zararı onarmasına yardım et.

Sony Pictures Animation ve Nelvana Limited tarafından meydana getirilen TV serilerinden baz alınarak yapılma resmi Hotel Transilvanya oyununa hazır ol!

Mavis tatlı ve baş belası Yavru Kurtları saldı ve onlar canavarlarla dolu Transilvanya Otelinde etrafı yıkarak başıboş dolanıyorlar. Lydia Teyze HİÇ sevinçli değil ve zavallı Mavise ceza verdi. Cezanın bitmesinin tek yolu yanlışlarını düzeltmek, koşması, atlaması ve Yavru Kurtları bulması ve onların daha çok zarar vermesini engellemek için ona yardım et, oteli eski mükemmel haline getir. Eğlenceli koşu macera oyunları oldukça daha korkutucu hale geldi!

Özellikler:

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları