TRGoals APK MOD (Reklamsız) Son Sürüm indir 2022 v. (Reklamsız)

2.1.8.0

İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın. Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
Geliştirici
Oyunmekan
Sürüm
2.1.8.0
Actualización
2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
10M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TRGoals APK

TRGoals APK

Ünlü Türk dizisi Diriliş Ertuğrul’yi bedava izlemek ister misiniz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz.

Bugün sizlere TRGoals TV App isimli en iyi programlamayı anlatacağım . Bu TV programı ile Türk ve Pakistan dizilerini bedava izleyebilirsiniz.

TRGoals APK bilhassa eğlence severler amacıyla geliştirilmiş bedava bir eğlence Android TV programıdır. Onlardan biriyseniz, burası tam size göre. Bugün sizlere TRGoals TV Apk özelliğinden bahsedeceğim.

Piyasada milyonlarca TV programı var, fakat TRGoals TV Apk , ziyaretçileri çeken bir dizi özellik ve kaliteye sahip. Asla gecikmeyen yerleşik bir süratli sunucuya sahiptir.

Akışla eş güdümlü gider. Kalitesiz internet bağlantısına karşın olağanüstü neticeler aldım. 70 bedava TV kanalı vardır. Eğlence, haber ve spor kanallarına sahiptir.

Bunun dışında Jazz, Telenor, Zong’dan bedava TV kanalları da var. Bu alanda istediğiniz içeriği internet olmadan görüntüleyebilirsiniz. Ancak, sadece yukarıdaki ağ amacıyla kullanılabilir.

Aktif bir internet planınız ya da mobil krediniz olmadığından emin olun. Bunu yapmaya devam ederseniz, verileriniz ve paranız kullanılacaktır.

Ayrıca 100 adet HD nitelikte TV kanalına sahiptir. Bunlara spor draması ve film kanalları dahildir. Tek yapmanız lüzumen programlamayı indirip başlatmak.

TRGoals Apk indirmek amacıyla bu gönderideki indirme düğmesine bakın. Sadece dokunun ve program indirilecektir.

Ayrıca, bedava bir program. Para ödemenize lüzum yok. Bir probleminiz varsa, alttaki yorumlar alanında sorabilirsiniz.

TRGoals TV Apk nedir?

Bu, bu sayfadan indirebileceğiniz bedava bir HD kalitesinde mobil TV uygulamasıdır. Hem de süratli bir sunucuya sahip bulunduğu amacıyla düşük internet bağlantısı amacıyla kullanılabilir. Bunun dışında Asya kanallarını izleyebileceğiniz spor ve haber kanalları da mevcut. Onu alıp belirlediğiniz içeriğin keyfini çıkarır mısınız?

TRGoals Apk ’nin En İyi Özellikleri

Bildiğiniz gibi mobil TV piyasası ele geçirdi. Ve şimdi TV kullanımı çok düşük. Herkes televizyonda cep telefonlarını sever. Bunun üzerindeyseniz ve bir mobil TV programı arıyorsanız, bu sizin amacıyla harika bir seçenek.

TRGoals TV Apk geliştiricisi, sosyal medyada namacıyla trend olduğunu öğrenmek amacıyla eğlence alanına daha çok odaklandı. Ayrıca, bütün sınıflar alçakta açıklanmıştır.

Eğlence sınıfı

Eğlence kategorisi, komik videolar, kısa klipler ve komik filmlerle fantastik ve eğlenceli. Admin her gün yeni videolar duyuruyor.

Caz ücretsiz TV istasyonu

Jazz Network amacıyla 11 bedava TV kanalı bulunduğu amacıyla bu kategori bedava aksesuar sevenler amacıyladir. Cadı spor, eğlence, tiyatro, haber ve çocuk kanallarını yayar. Yukarıdaki bütün kanalları internetsiz ve kredisiz izleyebilirsiniz.

Ertuğrul Gazi 2. Sezon Urduca

TRGoals APK’nın bu bölümü bütün sosyal mecralarda yayınlanmaktadır. Pakistan’da Ertuğrul dramı başladığında, bütün Pakistanlılar onun hayranı oldu.

Oyun o zamandan beri Pakistan’da trend oldu. Bu yapıt TRGoals TV Ertuğrul uygulamasında yer aldığı amacıyla insanların da gözdesi durumuna geldi.

Artugrul aşığıysanız Urduca izlemek amacıyla bu programlamayı indirin. Urduca ikinci Ertuğrul sezonunun bütün bölümleri buraya yüklenmiştir.

trgoals tv apk 1

TRGoals APK’nin En İyi Özellikleri

Akıllı cihazınız aracılığı ile spor karşılaşmalarını, Türk ve Pakistan dizilerini izlemeniz amacıyla tasarlanan mobil bir Tv programıdır. Düşük internet sürati ile maksimum performans sağlamaktadır.

TRgoals 10 APK aracılığı ile dizi izleme keyfinin beraberinde haber programlarını takip edebilir, spor kanalları (Bein Sports) ile keyifli karşılaşmaları izleyebilir, yorumları dinleyebilir ve eğlence kanallarında süre geçirebilirsiniz.

HD görüntü kalitesinde yayılan Tv kanalları amacıylade keyifli süre geçirebilirsiniz. Kişisel zevkinize hitap eden içerikler devamlı bu kanallar amacıylade sizin amacıyla sunulmaktadır. TRgoals APK İndir ve eğlenceye ara verme!

Uygulamayı bedava olarak indirmek ve rastgele bir ücret ödemeden kullanmak amacıyla TRgoals Tv APK İndir Son Sürüm ile sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

TRgoals Tv APK programı ile komik videolara ulaşabilir, kısa filmleri de izleyebilirsiniz. Müzik dinleyebilir, takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümlerini güncel olarak izleyebilirsiniz.

TRGoals APK MOD 2.1.8.0 (Reklamsız) Son Sürüm indir 2022 indir

Yenilikler

Akıllı cihazınız aracılığı ile spor karşılaşmalarını, Türk ve Pakistan dizilerini izlemeniz için geliştirilen mobil bir Tv uygulamasıdır. Düşük internet hızı ile maksimum performans sağlamaktadır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları