TRT Çocuk Oyun Dünyası ücretsiz Apk indir 2022

APK indir
5.0/5 Oylar: 1
Güncellendi
10 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com trtcocuk gameworldapp

TRT Çocuk Oyun Dünyası ücretsiz Apk indir 2022

Birbirinden değişik oyunlarla dolu eğlence merkezini keşfedin, heyecan verici oyunları oynadıkça büyüyen kasabayı dilediğiniz gibi düzenleyin.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda, eğlenceli yeni oyunları rollendirirken, kendi dünyanızı oluşturun. Bulutların gerisinde gizli saklı kasabayı keşfedin, en rahat evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi arzu ettiğiniz benzer biçimde tasarlayın.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda farklı mekan ve kişiliklerle oynayabileceğiniz, bulmaca, spor, işletme, aksiyon, aksiyon ve eğlence, su, sanat, müzik, rakam ve biçim oyunları yer alıyor. İki benlik oyunlarımız da eğlencenize eğlence katıyor. Oyunları oynadıkça farklı karakterler ile karşılaşın, oluşturulan yeni bölgelerde karşınıza çıkan sürprizler ile keyifli zaman geçirin.

Şimdi hayal edin ve kasabanızı benzersiz yapın! Güncellemelerle yeni mekanlar, karakterler ve yepyeni oyunlar eklemeye devam edeceğiz.

Aileler İçin

TRT Çocuk Oyun Dünyası, uzman psikolog ve eğitimciler gözetiminde, 3-8 yaş arası çocuklara farklı ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmak için hazırlandı. Uygulama içindeki oyunlar çocukların bilişsel, duygusal, toplumsal gelişimlerini ve dikkat, niçin-sonuç, akıl yürütme, el-göz koordinasyonu şeklinde becerilerini destek sunar.

Ebeveynler için özel olarak hazırlanmış anne-baba panelinden uygulama kullanım istatistiklerine erişebilir, analizler yardımıyla çocuğun alaka alanları hakkındaki malumat sahibi olabilirsiniz.

Uygulama reklam ve yönlendirme içermez.

Hakkımızda

TRT Çocuk; hayal gücünü destekleyen, eğlenceli ve eğitici oyunlar sunar. TRT Çocuk tarafından sunulan 36 oyun bugüne kadar 70 milyondan fazla indirildi. TRT, TRT Çocuk ve diğer ürünlerimiz hakkında daha çok bilgiyi https://www.

TRT Çocuk Oyun Dünyası Apk Full download

Net.Tr/Kurumsal/tarihce.Aspx adresinden edinebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Gizlilik Politikası

Çocuğunuzun şahsi veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir konu. Çocuğunuzla veya sizinle ilgili kişisel bilgileri toplamıyoruz ve 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun tatbik içerisindeki aktiviteleri siz yahut çocuğunuz istemediği takdirde tatbik haricinde paylaşmıyoruz. Daha detaylı malumat için Link sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim
trtcocukoyundunyasi@trt.Net.Tr
TRT Genel Müdürlüğü, Turan Güneş Bulvarı, Oran, Çankaya, Ankara

Özellikler

Birbirinden keyifli oyunlar
Türkiye bölgesinden eşsiz mekanlar
Birbirinden farklı karakterler
Birbirinden farklı taşıtlar

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları