TRT Çocuk ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
27 Eki 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com trtcocuk videoapp

TRT Çocuk ücretsiz Apk indir 2022

Çizgi filmler, programlar, yarışmalar, canlı yayınlar ve dahası…

Tüm TRT Çocuk içeriklerine, hızlı ve basit bir biçimde ulaşın. Beğendiniz bölümleri-videoları favori listelerinize ekleyin, müsabaka ve canlı yayın başvurularını hızlıca yapın. Çevrimdışı mod ile listeye aldığınız tüm içeriklere web bağlantısı olmadan da kesintisiz bir halde erişin. Bildirimleri açarak, canlı yayınlardan, yarışma programlarından ve en aktüel duyurulardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.
Ebeveyn alanından tatbik ayarlarını yaparak, TRT Çocuk’u güvenli moda alabilir, ancak favori listelerine eklenen ve indirilen içeriklerin görüntülenebilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın zamanlayıcı hususi durumunu açarak, çocuğunuzun uygulamayı kullanacağı süreyi siz belirleyebilirsiniz. En popüler çizgi filmler, en eğlenceli TRT Çocuk kahramanları, en heyecanlı yarışmalar ve en sürükleyici canlı yayınlar parmaklarının ucunda!

ÇOCUKLAR İÇİN TRT ÇOCUK
• Çocuklar için reklamsız ve güvenli içerikler.
• Gelişim psikologları ve uzmanlar nezaretinde geliştirilmiştir.
• Çocuklara hususi tasarlanmış grafikler, çocuk dostu ekranlar.
• En güncel duyurulardan ilk senin haberin olsun.
• Bir tıkla yarışma başvurusu yap, canlı yayınlara katıl.
• En sevdiğin videoları favorilere ekle, çevrimdışı da izle.

AİLELER İÇİN TRT ÇOCUK
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Çocuğunuzla birlikte kullanmanız öneri edilir. Bu şekilde çocuğunuzun TRT Çocuk’tan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olursunuz.

TRT Çocuk Apk indir

Net.Tr, youtube.Com/trtcocuk, instagram.Com/trtcocuk, facebook.Com/trtcocuk, twitter.Com/trtcocuk sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Sizin ve çocuğunuzun şahsi veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir mevzu. Çocuğunuzla veya sizinle alakalı şahsi detayları toplamıyor yada paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun tatbik arasında yarattığı bir şey varsa, siz veya evladınız seçmedikçe uygulama dışında paylaşmıyoruz. Daha ayrıntılı malumat için, trtcocuk.Net.Tr/kurumsal/koşullar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları