TRT İbi Macera hileli Apk 2022

Güncellendi
1 Kas 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com trtcocuk ibimacera

TRT İbi Macera hileli Apk 2022

İbi, coşku ve macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Üstelik yol boyunca da matematik soruları var. Sorulara verdiğin yanıtlarla, İbi’yi takip eden nesnelerden kaçmaya çalış. Engelleri aş ve yol üzerindeki altınları topla. Yeni eklenen yol ve bölümlerle İbi’nin yolculuğu daha eğlenceli daha keyifli ve artık daha uzun. Matematik sorularına cevap vermek asla bu kadar keyifli olmamıştı. Haydi, serüven seni bekliyor.

KAZANIMLAR
Temel matematik becerisi
El-göz koordinasyonu
Dikkati sürdürme
Örüntü kurma
İşlem becerisi
Odaklanma
Tepki hızı

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN İBİ
İbi’nin macerasına katıl, matematik bilgini geliştir ve coşku dolu bu yolculuğu tamamla. Kolay oynanabilir ve küçüklere müsait tasarlanmış ekranlar. Yeni bilgiler öğren, bildiklerinizi pekiştir ve kendini kontrol et.

TRT İbi Macera Apk Ücretsiz İndir

Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN İBİ
Çocukların temel matematik becerisini ve el-göz koordinasyonu geliştirmek için tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, keyifli ve eğitici vakit geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun İbi’den daha çok faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini elde etmiş olacaksınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir mevzudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları