Türkçe Dil Minecraft PE Yeni Apk 2022*

3.2.1

APK indir
2.9/5 Oylar: 40,315
Boyut
26M
Sürüm
3.2.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com mcpeturk dilsecici

Türkçe Dil Minecraft PE Yeni Apk 2022*

Yıllardır Minecraft Pocket Editionı İngilizce oynadık. Bu süre zarfında binlerce bireyin Minecraft PEye Türkçe dil seçeneğinin gelmesini istediğini gördüm. Onlarca maile ve Change.Org kampanyamıza cevap vermeyen Mojangı beklemek yerine sizlere Minecraft CE sürümünden portlayıp noksan yüzlerce satırını çevirdiğim Türkçe MCPE eklentisini sunuyorum.

Bu uygulama yardımıyla Minecraft PEa güncelleme gelse dahi aktüel bir sekilde Türkçe oynayabileceksiniz. Sık sık güncellenen Türkçe dil dosyasıyla sizlere en iyi Minecraft PE Türkçe deneyimini yaşatacağım!

NOT: Türkçe Dil: Minecraft PE uygulaması size Minecraft Pocket Editionu bedavaya sunmaz. Sadece MCPEyi Türkçe oynamanızı sağlar. Yamayı oylarken Türkçe Dil: Minecraft PE uygulamasının bedava Minecraft Pocket Edition sunmadığını ihmal etmeyin.

️ Bu uygulama stock Minecraft PE arasında bulunmayan bir üslupla çalışamaz. Örneğin oyunda evvelde bulunmayan bir dil olan Vietnamese (vi_VN dil kodu) yada Türkçe dil: Minecraft PE uygulaması haricinde kurulumu yapılmış bir Türkçe yama (olası tur_TR, tur_TUR, tr_TUR, tr, TUR dil kodu) bulunduran bir Minecraft PE clientinde bu uygulama çalışamaz. En başarı göstermiş kurulumu Minecraft PE Clientiniz içerisinden dil ayarlarınızı ingilizce ile değiştirip Türkçe Dil: Minecraft PE uygulamasıyla tekrar deneyerek yapabilirsiniz. Bu uygulamada kullanılan dil kodu tr_TRdir.

Güncelle düğmesi bütün MCPE Türkçe yama kurulumunu sizin için olarak otomatik yapar.
MCPE Türkçe yamanın etken olması için Türkçe Dil: Minecraft PE uygulamasından yamayı aktif et butonuna basın..

NEDEN 0.15.X VE ALTI İÇİN ÇALIŞMIYOR?

0.15.

Türkçe Dil: Minecraft PE Apk download

14.Xte niye çalışmıyor benzer biçimde birçok sual aldım. Ben de. BU yüzden bu suali cevaplamak istiyorum Minecraft PE 0.16.0 Betaları eklenip tam sürümde tam hususiyet kazanan yeni api desteğini kullanarak bu uygulamayı yazdım. O yüzden eski sürümlerde emek harcama imkanı yoktur.

Lütfen Minecraft Pocket Edition aktüel sürümünü kullanın. Değişen Minecraft Pocket Edition manifest yapısı dolayısıyla eski sürümlerin otomatik kurulumu desteklenmemektedir.

Bu uygulamanın sponsor sunucusu TürkMCPE.Nettir

Türkçe Dil: Minecraft PE uygulaması Türkçe yama sağlamakla birlikte TürkMCPE Faction Sunucusunu direk Minecraft istemcinize ekleme özelliğine de haizdir.

OTOMATIK KURULUM HAKKINDA

Minecraft PE 1.0.3 hemen sonra emniyet sebeplerinden dolayı minecraftpe klasörünün sistem yoluna taşınması otomatik kurulumu engellemiştir. Bunun için gelecek sürümlerde ROOT destekli otomatik kurulum seçeneği eklenecek.

-This app is not an official Minecraft product, not approved by or associated with Mojang.
-Bu uygulama resmi bir Minecraft ürünü değildir, Mojang ile bir ilişkisi yoktur.
-Screenshots in game images copyright owner is © 2009-2016 Mojang AB / Mojang Synergies AB
-Ekran görüntülerindeki oyun içi görüntülerinde bir oynama yapılmamış, ekran görüntülerindeki oyun içi görüntülerindeki doku ve resimlerin telif hakkı © 2009-2016 Mojang AB / Mojang Synergies AB ye aittir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları