Türkçe Rap Kariyerim hileli Apk 2022

51

APK indir
4.3/5 Oylar: 13,596
Boyut
161M
Sürüm
51
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com EYGAMES MUZIKKARIYERIM

Türkçe Rap Kariyerim hileli Apk 2022

Ücretsiz En İyi Gangstar Rap Simülasyon Oyunu!
Bu hiphop yaşam simülasyonu oyununda en büyük rapçi kralı ol! Yeni stüdyolar keşfedin, imparatorluğunuzu büyütün, çetenizi yönetin, ondan para kazanın. Diğer çetelerle savaşta olabileceğiniz bu rap oyununun tadını çıkarın !

Hiç telefonla gangster rap patronu olmayı hayal ettiniz mi? Şarkılar kaydetmek, stüdyoyu geliştirmek, şarkılar ve albümler kaydetmek, özgür yoldam, hiphop duymak, meşhur rapçilerle kabiliyetler yapmak, beatbox yapmak veya ücretsiz otomatik ayar yapmak için.

Bu gangster mafya oyununu oynayın ve rap imparatorluğunuzu kurun! Idle Rapper Tycoon bayağı bir oyun değil; mafya savaşları, silahlar, tüfekler, arabalar, konserler ve diğer coşku verici şeylerin olduğu inanılmaz bir gerçek dünya simülatörü … Kendi gangsta şehrinizi inşa etmenize yardım edin!

Şehrin geleceği sizin ellerinizde! Doğru seçimleri yapın ve yeni konserler, albümler, diss, savaşlarla rakiplerinizi yenin!

Küçük kent inşasıyla başlayın, daha kaliteli binalara, kalelere gidin, binalarınızı ve eşyalarınızı yükseltin ve bir mafya kralı olun! .

Bu oyunu oynayın ve reel bir rapçi hayatını hissedin. Para kazanın, zenginleşin, tabanca satın alın, çetenizi kurun ve bu süreçte dünyanın en iyi şarkıcısı olun …

Türkçe Rap Kariyerim Apk Full indir

Çevrimdışı yada çevrimiçi olsanız bile yükseltin!
⭐ Single, albüm veya diss-track için parasız stüdyo!
⭐ Komik DJ müzikleri

Mafya oyunlarını seviyorsanız, bu simülatörün keyfine varacaksınız! Artık iyi bir rap simülasyon oyununun tüm maceralarının tadını çıkarabilirsiniz.

Bu hiphop oyunu, binaları ve iyileştirmeleri olan en iyi boşta tıklama oyunlarından biridir, bu da onu oynarken eğleneceğiniz demektir .

Idle Rapper Tycoon zengin grafikleri yardımıyla öteki simülasyon oyunları içinde öne çıkıyor – bütün inşaatçı oyun fanatikleri için oldukca keyifli.

Kendi şehrinizi kurun ve hırsızlıklar, suçlar, çete savaşları, konserler, müzik etkinlikleri yaratın! Ve bir milyarder kralı olun!

—————
Bizi toplumsal medyada takip edin:
Instagram hesabı: https://www.Instagram.Com/ey_games/
Anlaşmazlık kanalı: https://discord.Gg/PPNkSfMGCc
Diğer oyunlar: https://play.Google.Com/store/apps/dev?Id=7383512265243583111

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları