TV Hileli full Apk 2022

3.6/5 Oylar: 273,199

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com turkcell ott

TV Hileli full Apk 2022

Yerli ve yabancı diziler, yerli ve yabancı filmler, çizgi filmler, belgeseller, canlı TV kanalları ve programları başta olmak üzere yüzlerce içerik TV ’ta sizleri bekliyor. Dizi ve film seyretme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz TV ’ta sunulan filmler, diziler ve diğer içerikler bütün operatör kullanıcılarının kullanımına açıktır. Dilerseniz abone olmadan sevdiğiniz filmleri kiralayabilirsiniz. Dizi ve beyazperde izleme keyfini evinize taşımak dilerseniz süratle TV uygulamasını indirebilir, en iyi filmleri ve dizileri izlemeye başlayabilirsiniz.

TV Dünyasında Sizleri Bekleyenler
● Yabancı ve yerli dizileri, filmleri ve öteki birçok içeriği 4K Ultra HD kalitesinde izleyebilirsiniz.
● Korku filmleri, güldürü filmleri, aksiyon filmleri, bilim kurgu filmleri ve Türk filmleri gibi değişik türlerde 4K Ultra HD filmler izleyebilirsiniz. Ayrıca vizyondaki filmler ile beyaz perde seyretme keyfini evinize taşıyabilirsiniz.
● Hayvan belgeselleri, tabiat belgeselleri benzer biçimde türlerde belgeseller seyredebilirsiniz.
● Canlı TV programlarını 24 saate kadar geri sararak izleyebilirsiniz.
● Çocuklarınız için Pepee ve Kral Şakir benzer biçimde çizgi filmler ile Madagaskar ve Buz Devri şeklinde animasyon filmlerini bulabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Sinema Filmleri
TV ’ta hem yerli filmlerden hem de yabancı filmlerden onlarca içerik bulabilirsiniz. Yerli film kovuşturmak isteyenler için İklimler, Çakallarla Dans, Kış uykusu benzer biçimde farklı dönemlerden ve türlerden içerikler sunuluyor. Yabancı film takip etmek isteyenler için ise Baba, Cinnet, Karayip Korsanları benzer biçimde kesinlikle izlenmesi gereken filmlerin yanı sıra; Duyguların Rengi, İnanılmaz Aile ve Halka gibi alternatif filmler sunuluyor. 4K Ultra HD film seyretme deneyimini yaşamak için derhal TV içeriklerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

TV Apk Full

Özellikle yabancı dizi izlemek isteyenler için farklı türlerde birçok içeriğin yer aldığı TV ’ta Supernatural, The Tudors, The Walking Dead ve American Horror Story gibi en iyi yabancı diziler yer ediniyor. Türk dizileri, fantastik diziler, bilim kurgu dizileri, komedi dizileri benzer biçimde daha birçok türde diziyi TV ’ta bulabilirsiniz.

Çocuk Filmleri ve Çizgi Dizileri
TV Plus’ta çocuklarınızla beraber birçok animasyon filmi seyredebilirsiniz. Öte taraftan Pepee ve Kral Şakir gibi Türkiye’nin en çok izlenen çizgi filmlerine ayrıca Şirinler, Aslan Kral ve Kukuli şeklinde birçok çizgi dizi sunuluyor. Benzer şekilde Batman, Superman, Iron Man benzer biçimde çocukların en sevilmiş olduğu karakterler de TV ’ta!

Yabancı Belgeseller
Belgesel izlemek isteyenler için en iyi belgesellerden örnekler TV ’ta yer ediniyor. Bilimsel belgeseller, biyografi belgeselleri, doğa belgeselleri ve hayvan belgeselleri bunlardan yalnızca bazıları içinde!

Canlı TV Programları ve Spor Müsabakaları
Canlı TV izleyebileceğiniz TV ’ta kaçırdığınız programları geri sararak kaydedebilir ve arzu ettiğiniz vakit seyredebilirsiniz. Ulusal kanallar, müzik kanalları ve EBA TV başta olmak suretiyle onlarca TV kanalını canlı izleyebilirsiniz. Öte yandan spor tutkunları için İngiltere Premier Ligi ve Almanya Bundesliga, basketbolun en iyilerinin yer aldığı NBA, motor sporlarının zirvesi Formula 1 ve en heyecanlı Tenis turnuvaları da TV ’ta!

TV Plus’a düzenli olarak yeni filmler, diziler ve belgeseller de eklenmektedir. Dolayısıyla TV dünyasında en yeni filmlerden, eski filmlere; en yeni dizilerden size vakit yolculuğu yaptıracak eski dizilere kadar yüzlerce içerik bulabilirsiniz. Online dizi ve film seyretme keyfini TV dünyasında deneyimlemek için hızlı ve basit bir biçimde abone olabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili istek ve önerilerinizi tatbik arasında yer alan quot;Bize Ulaşınquot; bölümünden yada “yardımcı@tvplus.Com.Tr” adresine e-posta ile iletebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları