Ücretsiz 2 Oyuncu – Mini golf Apk Indir 2022

Güncellendi
13 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com tellmewow senior minigolf

Ücretsiz 2 Oyuncu – Mini golf Apk Indir 2022

Bu klasik sporun modernize edilmiş mobil versiyonuyla mini golfü deneyimleyin! Artık arkadaşlarınıza veya ailenize meydan okumak için tek başınıza veya oldukca oyunculu modda oynayabilirsiniz. En iyi golf oyuncusu olun.

Bombaları deliğe atmak için doğru yönde ve güçte nişan alarak atışınızı yapın. Mini golf sahalarının deliklerine bombaları sokun ve onları zamanında yansız hale getirip patlamalarını önleyin. Dikkatli olun! Bu oyunda hedefe ulaşmak için atış hakkınız sınırı olan. Eğer atışlarınız tükenmeden bunu başaramazsanız, bombalar patlamaya başlar.

Farklı seviyeleri geçin ve inanılmaz golf sahalarını keşfedin. Her seviye, benzersiz platformlar ve farklı engellerle stratejik olarak tasarlanmıştır. Yani onları geçmek için kendinizi zorlamanız gerekecek. Birbirinden değişik deli bombalar almak için mini golf sahalarındaki paraları toplayıp tercih ettiğinizle oynayın. Bombaları deliklere yerleştirip golfte başarıya ulaşmış olabilecek misiniz?

Çıldırmayın! Bu oyunda atış yapmak asla olmadığı kadar kolay. Diğer gündelik oyunlar gibi, bu mini golf oyununun da basit ve kolay bir mekaniği vardır. Böylece her yaştan oyuncu bu mini golfte rekabet edebilir.

Gündelik oyunları ve spor oyunlarını seviyor musunuz? O vakit bu parasız mini golf oyununa bayılacaksınız. Artık talep eder tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. 2, 3 veya 4 oyuncu ile mini golf oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

2 Oyuncu – Mini golf Apk Full

Mini golf oynayan arkadaşlarınızla partiye başlayın!

Casual Mini golf – Bombalı versiyon
Sofistike bir tasavvur ve stile haiz ücretsiz mini golfün keyfini çıkarın. Bu spordan keyif almanız için size klasik golf oyununun yenilikçi ve uygar bir versiyonunu sunuyoruz. Bu mini golf oyununda kendinize meydan okuyun, arkadaşlarınızla bir mini golf etkinliği planlayın. Golfün kralı olabileceğiniz bir parti düzenleyin!

OYUN MODLARI – Tek oyuncu ve oldukca oyunculu
Bu çok oyunculu oyunda, ne kadar fazlaca insan golf turnuvasına katılırsa o kadar eğlenceli olacaktır. Ancak oynayacak kimseniz yoksa veya botlara karşı oynamayı tercih ederseniz, tek oyuncu modunda tek başınıza da oynayabilirsiniz.
– Tek oyuncu: Tek başınıza golf oynamak istiyorsanız, 1v1 tek oyuncu seçeneği idealdir. Yapay zeka ile yüzleşip ona karşı rekabet edin. Bu mod sayesinde arkadaşlarınızla canlandırırken onları yenebilmek için becerilerinizi geliştirin. Çevrimdışı oynayabilirsiniz!
– Çok oyunculu mod 2, 3, 4 oyuncu:
Bu çevrimdışı rekabetçi çok oyunculu mod ile aynı parlak zeka telefon veya tablet üzerinde aynı anda birçok arkadaşınızla mini golf oynayabilirsiniz. Yanınızda oyununuza katılacak bir şahıs daha var ise 2 oyunculu modu, şayet toplamda 3 kişi iseniz 3 oyunculu modu, 4 kişilik bir grupsanız da 4 oyunculu modu tercih edebilirsiniz.
– Çevrimiçi rekabetçi oldukca oyunculu: Tek başınıza iseniz ve daha fazla kişiyle oynamak istiyorsanız, 3 oyuncuyla daha oynayabilirsiniz. Çevrimiçi oldukça oyunculu modu seçin ve çevrimiçi maçlarda dünyanın farklı yerlerinden golfçülere karşı 4 oyunculu golf turnuvasına katılın!

ÖZELLİKLER
– Çevrimdışı ve çevrimiçi mini golf turnuvaları
– Tek oyuncu modunda oynayarak antrenman yapın
– 2 3 4 oyuncu ile çok oyunculu modda oynayın
– Çevrimdışı ve tamamen parasız oynama imkanı
– Eğlenceli ve bağımlılık meydana getiren gündelik bir oyun

SENIOR GAMES – TELLMEWOW HAKKINDA
Senior Games, Tellmeowun bir projesidir ve kolay uyarlama ve temel kullanım mevzusunda uzmanlaşmış bir mobil oyun geliştirme şirketidir. Bu alandaki uzmanlığı sayesinde geliştirdiği oyunlar, büyük komplikasyonlar içermeyen gündelik oyunlar oynamak isteyen her yaştan insanlar için idealdir.

Oyunumuzu geliştirmek için herhangi bir öneriniz varsa yada yayınlayacağımız gelecek oyunlardan haberdar olmak istiyorsanız, toplumsal ağlarımızda bizi takip edebilirsiniz.

@seniorgames_tmw

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları