Ücretsiz Ailment macera atıcı oyunu Apk Indir 2022

3.0.9

APK indir
4.4/5 Oylar: 23,620
Boyut
75M
Sürüm
3.0.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com BeardyBird Ailment

Ücretsiz Ailment macera atıcı oyunu Apk Indir 2022

İlginç ve ilginç bir hikayeyle yeni oyunlar mı arıyorsunuz? Yoksa zindan paletli ortamda son derece sürükleyici savaşlar mı aramıştınız? Ya da belki de amacınız bir hikaye ile roguelike oyunu ile bir şey bulmak mı? Eğer o halde, o vakit Ailment sizin için en iyi seçimdir!

Ailment birtakım büyük adaylar ve ödüller aldı ve ek olarak 500.000den fazla indirme ile Google Play Storeda 2019un En İyi Bağımsız Oyunlarından biri oldu.

Hikaye
Oyun içi öykü uzak bir galaksideki bir feza gemisinde geçiyor. Ana karakter, üç gün süresince bilinçsiz olduktan sonrasında orta bir koyda uyanır ve bütün ekibinin hasım bulunduğunu görür. Hatırladığı son şey, kurtarma görevinin olduğu başka bir feza gemisinden dönüyor. Ama o gemideki herkese çoktan öldü … Ona ne olduğunu hatırlamalı ve bu gizemi çözmeli.
Eski mürettebatınız, meslektaşlarınız ve arkadaşlarınızla şimdi ölmenizi istedikleri için savaşacaksınız, hala aklı başlangıcında olan ve henüz enfeksiyonu olmayan arkadaşlarınıza yardım edeceksiniz ve bu mermi atlatmaya çalışacaksınız tabanca tonları kullanarak cehennem kabusu.

Ayar
Ailmentin bilim ortamı ve eski okul retro titreşimleri, piksel sanat oyunu ve indie oyunudur.

Ailment: macera atıcı oyunu Apk indir

Kesinlikle bu macera yolundan geçmeyi seveceksiniz. Bir uzay aracında olsanız bile, seviyeler zindan benzeri bir tarzda inşa edildiğinden, o zindan zindan paletli öğelerini almaya devam edersiniz.
Bu serüven çekim oyunu birtakım bilim kurgu filmlerine de referanslarla dolu.

Karakterler
Ailmentin bu önyargısında, sizi rahatlatacak ve konuşkan karakterlere, gülünç şakalarına ve iyi mizahlara aşık olacaksınız; enfekte düşmanlarla.

Silah
Düşman şeklinde bu enfekte zombi ordusunun tüm ordusu olduğunuzu, hayatta kalmak ve bütün hastalık öyküsünü keşfetmek ve bu enfeksiyonun bu feza gemisinde iyi mi göründüğünü keşfetmek için kullanabileceğiniz devasa bir silah cephanesi var.

Seviyeleri
Bu macera oyununun sonuna kadar nişan almanızı sağlamak için kule mekaniği stili, koşucu stili, aksiyon çekim stili, vazife stili gibi harika mekaniklerle iyi seviyelere sahiptir.

PVP çevrimiçi çok oyunculu:
PVP Çok Oyunculu modunda silahlar alın, karakterlerin görünümlerini değiştirin ve bütün dünyadaki arkadaşlarınıza yada oyuncunuza meydan okuyunuz, onlara ne kadar değerli olduğunuzu gösterin!

Ve şimdi sadece Ailmentin bütün harika özelliklerini özetlemek için:
* Tonlarca farklı silah
* Değişken oyun mekaniği
* Acımasız animasyonlar
* Atmosferik müzik ve ses efektleri
* NPCleri yanınızda getirebilme
* Canlı ve konuşkan karakterler
* Güzel gülmece
* Hardcore oyun
* İlgi cazibeli öykü
* Süper rahat kontroller
* Hardcore patron savaşır
* Arsa benzer biçimde macera

Ailment internet bağlantısı gerektirmez (tamamen çevrimdışı), böylece her yerde oynayabilirsiniz: yatakta, evde, uçakta, otobüste, metroda, herhangi bir ulaşımda!

Eğer sert bir oyuncuysanız ve 2d oyunları, indie oyunları, 90lı yılların retro oyunları, zindan paletli, aksiyon atıcı veya roguelike unsurları, ölüm kalım oyunları ile macera oyunları iseniz, yapmış olduğunuz şeyi yapmayı bırakmanız gerekir, indir ve şimdi Ailment oyna! Ve bu harika hikayeyle ilgili inanılmaz saatler süren oyunlarınız olacak ve bu fazlaca önemli!

Beni takip et
Twitter: @i_panasenko
Facebook: https://www.Facebook.Com/groups/105604003372997
Web: http://beardybird.Squarespace.Com/games#/ailment/

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları