Ücretsiz Bionluk – Yetenekli Freelancerlar Apk Indir 2022

3.0.33

APK indir
4.4/5 Oylar: 3,096
Boyut
36M
Sürüm
3.0.33
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com bionluk androidapp

Ücretsiz Bionluk – Yetenekli Freelancerlar Apk Indir 2022

Çalışmayı sevdiğimiz kadar özgürlüğümüzü de seviyoruz. Yani hem sevdiğimiz işi yaparak çalışmak hem de sevinçli olmak istiyoruz; bu kadar rahat. Çok şey mi istiyoruz? Hayır.

İşte bu nedenle pek kıymetli zamanımızı ve enerjimizi -kısacası hayatımızı- dört duvar arasında, kapalı kapılar peşinde oturup akşam olmasını bekleyerek geçirmeyi reddediyoruz.

Çok şey mi bekliyoruz? Hem sevdiğimiz işi yapmak aynı zamanda mutlu olmak istemek, oldukca mu? Değil.

Kendimizi hücreye benzeyen küçük bir kabinin içine kilitleyip aynı günü baştan sona yeniden yeniden yaşayarak ömrümüzü dakika dakika, saat saat eriterek tüketmeye razı değiliz. Onun yerine istediğimiz ve sevdiğimiz işi, ne zaman, nerede ve kiminle yapacağımıza karar verme özgürlüğüne haiz olmak istiyoruz. Bunun yolu da özgürlüğünü muhafaza etmekten geçiyor.

İşte tam da bu aşamada sahneye freelancer’lık müessesesi çıkıyor. Çabayı, emek harcama aşkını, disiplini ve özgürlüğü aynı çatı altında toplayabilen yegâne kavram: Freelancer’lık. Serbest Çalışanlık. Bağımsız İşçilik. Özgür Emekçilik.

Bionluk – Yetenekli Freelancerlar Apk Full download

..

Yıllardır her yerde duyup da ne iş yaptığına bir türlü akıl sır erdiremediğimiz şu serbest meslek erbapları var ya; işte onlar günümüzün yeni sürüm, çevrimiçi emekçileri! Bir sürü feragatin ardından; sevdiği işi, istediği vakit ve tercih etmiş olduğu kişilerle yapma özgürlüğünü saklı tutan günümüzün modern emekçileri; sıfırdan koyduğumuz adıyla; silikon yakalılar!

Freelancer’lığın en zor yanı, nereden nasıl iş bulacağımız sorunsalı… Sorunsal dediysek, çözülmüşü var; tanıştıralım: Bionluk.Com! Aynı dilden konuşan, aynı yollardan geçmiş, aynı tozları yutmuş, benzer sektörlere, benzer işverenlere hizmet vermiş ve işler üretmiş, yetenekli, tecrübeli ve özgürlüğüne düşkün serbest çalışan binlerce freelancer’ı aynı çatı altında toplayıp “özgür istihdam” yaratan, geleceğin emek harcama şeklini bugünden gerçeğe dönüştüren özgün bir yapı Bionluk!

Bionluk; özellikle minik bütçelerle yola çıkan start-up’larla, bir yazıhane kiralayıp tam zamanlı bir takım kurmaya henüz kendini hazır hissetmeyen yada buna gerek duymayan, tamamen veya kısmen internet üzerinden işleyen şirketleri; iş bitirici, eli süratli ve kabiliyetli freelancer’larla buluşturan, global topluluk anlayışıyla işleyen ve bu sayede uluslararası bir iş ağı kurgulama imkanlarını da içinde barındıran dinamik bir platform.

Bionluk’u kurarken, özellikle start-up’lara ve web üstünden işleyen şirketlere freelancer desteği sağlamayı; işini sevmiş olarak, hakkını vererek meydana getiren freelancer’larla, istekli, dinamik ve yükselişteki start-up’ları buluşturarak kazan-kazan anlayışıyla işleyen bereketli ve özgürlükçü bir sistem yaratmayı düşledik.

Bugünse, düşlerimizi hep birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz…

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları