Ücretsiz Cargo Simulator 2021 Turkiye Apk Indir 2022

1.15

APK indir
4.3/5 Oylar: 21,529
Boyut
150M
Sürüm
1.15
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com smsoft cargosimulator2021

Ücretsiz Cargo Simulator 2021 Turkiye Apk Indir 2022

Cargo Simulator 2021 oyunu gerçek Türkiye haritası üstünde tüm şehirleri ve 300den fazla ilçeyi içeren bir tırcılık simülasyonudur. Oyunda sunulan Multiplayer seçeneği yardımıyla, arkadaşlarınızla aynı harita üstünde oynayabilir, interaktif, eğlence dolu bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

Bu oyun ile uçsuz bucaksız bir haritada muhtelif yükler ve çekiciler ile nakliyecilik deneyimi yaşayacaksınız. Yapacağınız her teslimat ile bütçenizi artırıp yeni garajlara ve çekicilere sahip olabileceksiniz. Sahip olduğunuz çekicileri, yol üstünde karşılaşacağınız modifiye merkezlerine uğrayarak istediğiniz aksesuarlarla kişiselleştirebileceksiniz.

İstediginiz il veya ilçede şirketinizi kurarak başlayacağınız bu maceraya, Edirneden Ağrıya, Adanadan Sinopa Türkiyenin bütün şehirlerinde ve birçok ilçesinde devam edebileceksiniz.

Cargo Simulator 2021: Turkiye Apk Full indir

Tır sürme deneyiminiz esnasında karşılaşacağınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicileri satın alabilirsiniz.

Ekskavatör, yükleyici, dozer benzer biçimde iş makinaları, çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve sıvıyakıt tankeri benzer biçimde birçok yük türünü taşıyacağınız görevler bulunmaktadır.

Bu tır simülasyonunda, trafik ortamındaki diğer araçlara dikkat etmeniz ve yükünüzü hasarsız şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Yapacağınız kazalar, hasılatınıztan kesinti yapılmasına sebep olur.

Cargo Simulator 2021: Türkiye, gelecekte de heyecan verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları