Ücretsiz Club Soccer Director 2022 Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com GoPlayGames CSD22

Ücretsiz Club Soccer Director 2022 Apk Indir 2022

Gerçek Futbol Kulüplerinden birini deneyin veya kendi kulübünüzü oluşturun, Futbol Kulübü Menajerlik Oyunu Club Soccer Director 2022 Sizlerle

İşte takımınızı istediğiniz gibi geliştirme, oluşturma, dilediğiniz antrenörleri göreve getirme, kazanan ekibi yaratma ve Futbol Kulüplerine has bütün gündelik işlemleri takip etme fırsatı.

Club Soccer Director 2022 ile futbol kulübünüzün bütün alanlarını yönetebilir ve antrenörünüze görevler verebilirsiniz

Takım sahipleri ve idare kurulunu başarıya taşıyabilecek misiniz?
Antrenör ve oyuncuları mutlu edebilecek misiniz?
Taraftarların gönlünde taht kurabilecek misiniz?

Club Soccer Director 2022yi şimdi ÜCRETSİZ olarak indirin ve Futbol ekibi idare etme yolculuğunuza başlayın.

Yalnızca Futbol Menajerliğinden fazlaca daha fazlası!

YENİ ÖZELLİKLER
• YENİ GELİŞTİRİLMİŞ 3D FUTBOL ORTAMI
• YENİ PERSONEL ROLLERİ
• YENİ ANTRENÖR ETKİLEŞİMLERİ
• YENİ KADRO NUMARALARI
• YENİ TAKIM DİZİLİŞLERİ
• HIZLANMA, ORTA, GÜÇLÜ AYAK GİBİ YENİ OYUNCU ÖZELLİKLERİ
• 21/22 SEZONU İÇİN YENİ OYUNCU, TAKIM VE EKİP BİLGİLERİ
• YENİ EKİP ÖZELLİKLERİ
• YENİ OYUNCU GÖZLEM MERKEZİ
• YENİ HAFTANIN TAKIMI ÖZELLİĞİ
• YENİ EKİPLER VE JÜBİLE YAPAN OYUNCULARA GÖREV VERME İMKANI
• YENİ MİLLİ TAKIM GÖRÜNTÜLEME
• YENİ OYUNCU POZİSYONLARI
• YENİ GÜNLÜK PLANLAMA VE ANTRENMAN

Ve taktik, aktarma piyasası, basın toplantıları, basın manşetleri, antrenör röportajları, TV gelirleri, Arayüz ve oldukça daha fazla iyileştirme sizleri bekliyorquot;

14 FARKLI ÜLKEDEN 38 LIG SIZLERLE

RAKİPSİZ FUTBOL KULÜBÜ DÜZEYİNDE YÖNETİCİLİK
Futbol kulübünüzün gelişimindeki bütün ayrıntıları ve bütçe yatırımlarını kontrol edin. Kulübünüzün tesislerini, stadyumunu, idman sahalarını ve genç kabiliyetler çıkaracağınız Akademiyi inceleyin ve geliştirin. Yeni sponsorluk anlaşmaları imzalayarak takımızın hasılatlarını artırın. Yönetim kadrosunu değiştirin, istediğiniz antrenörleri işe alın, transfer anlaşmaları yaparak hayalinizdeki takımı kurun, oyuncu menajerlerinin tekliflerini değerlendirin, takımınızdaki oyuncuların ve antrenörlerin geleceğine siz karar verin! Tüm bunları yaparken kulüp başkanını ve idare kurulunu bilgilendirin ve onları sevinçli edin!

YÖNETİCİLERİN YÖNETİCİLİĞİNİ YAPIN
Kulüp Futbol Direktörlüğü 2022 ile yalnızca takımın ve taktiklerin başına geçmez hem de Futbol Menajeri, Ticari Menajer, Gözlemciler, Antrenörler, Yardımcı Menajerler benzer biçimde önemli mensupları da test ederken futbol kulübü yönetimi ve başkanının taleplerine ve baskılarına da göğüs gerersiniz.

HER KARARIN BİR SONUCU VARDIR
Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi almış olduğunuz kararlar başkanın tutumlarını, takım moralini ve hatta taraftarları bile etkiler.

Club Soccer Director 2022 Apk Full indir

GERÇEĞE UYARLANMIŞ İSTATİSTİK MOTORU

TAKTİKSEL ÖZGÜRLÜK
Önemli kararları menajere bırakın veya ilk on bire, takım dizilişine, toplu ve topsuz oyun taktiklerine, değişikliklere ve oldukca daha fazlasına karar vererek takımınızın oyun tarzını kendiniz belirleyin.

KAPSAMLI OYUNCU VERİ TABANI
Kendine has oyun tarzına, istatistiklere ve davranışlara sahip 30,000in üzerinde futbolcunun yer aldığı veri tabanından dilediğiniz oyuncuları satın alın veya kiralayın. Tam olarak aradığınız tarzdaki oyuncuları bulmak için filtreleri kullanın. Kulüp Futbol Direktörlüğü 2022 tertipli olarak yeni oyuncular oluşturur ve 1. Sezonunuzda veya 10. Sezonunuzda olsanız da birçok kabiliyetli futbolcunun yer aldığı havuzdan seçim yapmanızı sağlar! Oyuncu döngüsü tam olarak da reel dünyadaki gibi işler, yani bazı oyuncular da futbolu bırakarak kulüpte farklı görevler üstlenmeye başlayabilir!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları