Ücretsiz Dosya Yöneticisi Apk Indir 2022

9M

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 570
Sürüm
9M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
4
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com lo files filemanager

Ücretsiz Dosya Yöneticisi Apk Indir 2022

File Manager telefonunuzla hızlı ve verimli bir halde çalışan en kullanışlı ve kullanması kolay dosya yöneticisi ve dosya gezgini uygulamasıdır – Google Playdeki en iyi ve ücretsiz tatbik!

File Manager ve Folder Manager – şimdi dosya tarayıcısı benzer biçimde özellikleri ile dosyalarınızı tedvir etmek, gizlemek, kısayol oluşturmak, indirmek, yer imi, yapıştır, kopyalamak, kesmek, sıkıştırmak, yeniden adlandırmak, taşımak, silmek, arama, aktarım, düzenlemek ve benzeri birçok eylem kolayca.

Dosya Yöneticisi ile, cihazınızın birincil yada microSD kartında depolanan tüm dosyalarınızı işleyebilirsiniz. Belgeleri, görüntüleri, videoları, müzik dosyalarını, önemli uygulamaları ve daha fazlasını düzenlemenize destek sağlar. Onları bulmayı daha rahat bulacaksınız.

?DOSYA YÖNETİcİsİnİn ÖNEMLİ NOKTALARI:

? Profesyonel Dosya Yöneticisi: Sezgisel arayüzü ile uygulama, telefonunuzda veya microSD kartta depolanan herhangi bir dosyayı veya klasörü işlemenizi sağlar. Uygulama kesme, kopyalama, yapıştırma, taşıma, silme, tekrar adlandırma, ayrıntılı kontrol, dosya paylaşımı ve daha fazlası dahil olmak suretiyle oldukca çeşitli araçlar sunar. Hafıza kartı ve SD kartı. Bu bir tekrar adlandırılmış dosya olarak harika çalışır ve herhangi bir dosya biçimini açabilirsiniz benzer biçimde görünüyor.

? Güvenli ve müessir: Dosya yöneticisi % 100 mahalli dosya yönetimi sağlar. Bu nedenle, dosya sızıntısı riski yoktur. Dosyalarınız ve bilgileriniz güvende.

? Kolay paylaşım, depolama: Seçili dosyalarınızı sosyal ağ, e-posta veya bulut depolama araçları vasıtasıyla arkadaşlarınızla, ailenizle hızlı ve huzurlu bir şekilde özellikleri kullanarak paylaşın. . Uygulamanın paylaşAbilirsiniz. Özellikle, aynı anda birden çok dosya seçebilirsiniz.

Dosya Yöneticisi Apk Full indir

İstediğiniz dosyaları kolayca indirebilirsiniz.

? Favori: En sevdiğiniz belgeleri, her kullandığınızda tam olarak düzenlenmiş, bulunması rahat bir çekmeceye getirin.

? Büyük kolaylık – Dosya arama
Arama motoru için optimize edilmiş arama dosyaları, dahili depolama ve SD kartlardaki dosyaları 1 saniyede bulur. Ve kullanıcılar fotoğraflar, müzik, video, uygulamalar gibi tür, dosyaları göz atabilirsiniz …

? Kesinlikle parasız: Biz% 100 ücretsiz ve sonsuza kadar ücretsiz oluşturun. Uygulamayı kullanırken herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmamanız gerekir. Bizim için, büyük tecrübe ve kullanıcının takdir büyük bir kar.

Gelişmiş ayarlar hakkındaki daha çok bilgi edinmek için indirin ve deneyin.
Kullanıcı deneyiminin en çok istediğimiz harika şeylerden biri olduğuna inanıyoruz. Bu uygulamayı oluşturmamızın nedenlerinden biri de budur

Ayrıca, Dosya yöneticisi (File Explorer) isterseniz, geri bildirimlerinizi Google Play mağazasında paylaşın.

Yorum yapmak, geri bildirimde bulunun yada uygulamamızı önermek istiyorsanız, lütfen şu mesaja support@goodappsplay.Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları