Ücretsiz Dream League Soccer 2022 Apk Indir 2022

9.10

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 5,591,305
Sürüm
9.10
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
507M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com firsttouchgames dls7

Ücretsiz Dream League Soccer 2022 Apk Indir 2022

Dream League Soccer 2022 yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle seni aksiyonun tam merkezine koyacak! 4000ü aşkın FIFPro™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı yeşil sahada savaşım et! Bir taraftan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir taraftan da kinetik yakalama teknolojisiyle açılan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, ekip özelleştirmelerinin ve daha pek oldukça özelliğin tadını çıkar. Bu oyun artık her zamankinden de güzel!

HAYALİNDEKİ TAKIMI OLUŞTUR
Kevin De Bruyne ve Sergiño Dest şeklinde star oyuncularla kontrat imzalayarak rüya gibi bir takım oluştur! Tarzını geliştir, oyuncularını iyileştir, küme sıralamasını tırmanırken karşına çıkan tüm takımlarla boy ölçüş. Efsanevi Kümeye yol alırken stadyumunu birinci sınıf tesislerle donat. Bunları başaracak azme haiz misin?

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ OYNANIŞ
Yeni animasyonlar ve geliştirilmiş yapay zeka yardımıyla mobildeki en sürükleyici futbol tecrübesini senin için hazırladık. Bugüne kadarki Dream League Soccer tecrübesi seni bekliyor. Dream League Soccer 2022, bu sporun gerçek ruhunu en iyi eline geçiren futbol oyunu.

BAŞARI İÇİN TASARLANDI
Bugüne kadarki en göze çarpan Dream League Soccer tecrübesinin keyfini menfaat! Saç şekli ve kıyafet benzer biçimde pek oldukca farklı seçeneği kullanarak yöneticinin görünümünü özelleştir. Geliştirilmiş yeni grafik motoru yardımıyla hayalindeki takım asla olmadığı kadar güzel görünecek!

DÜNYAYI FETHET
Dream League Live ile kulübünü dünyanın en iyi takımlarıyla yüz yüze getir.

Dream League Soccer 2022 Apk Ücretsiz İndir

* Bu oyun bir internet bağlantısı gerektirir ve üçüncü parti reklamlar içerir.

BİZİ ZİYARET ET: www.Ftgames.Com
BİZİ BEĞEN: facebook.Com/dreamleaguesoccer
BİZİ TAKİP ET: twitter.Com/firsttouchgames
BİZİ İZLE: youtube.Com/firsttouchgames

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları