Ücretsiz eFootball PES 2021 Apk Indir 2022

5.7.0

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 8,722,481
Sürüm
5.7.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
96M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp jp konami pesam

Ücretsiz eFootball PES 2021 Apk Indir 2022

EFootball PES 2021 mobilin en yeni güncellemesi (5.7.0 sürümü) 10/02/2022 tarihinde gösterildi.

Bu güncellemeyi yüklemek için ortalama olarak 1.9 GB boş alan gerekecek, bu yüzden indirmeye başlamadan ilkin lütfen cihazınızda ehil alan bulunduğundan inanın.
Dosyanın boyutunu düşünecek olursak bu güncellemeyi indirmek için Wi-Fi ağı kullanmanızı ne olursa olsun tavsiye ederiz.

Ayrıca birtakım kullanıcılardan Google Playde her zaman doğru indirme boyutunun gösterilmediğine dair bazı şikâyetler aldık.
Bundan ötürü cihazınızın dosyanın tamamını indirme işini bitirebilmesi için indirme ilerleme çubuğu 0e ulaştıktan sonra sizden bir müddet daha beklemenizi rica ediyoruz.
Dosyanın indirilmesi bitmezse oyunu başlatamazsınız. Ayrıca dosyayı yüklemek için yeterince alanınız yoksa güncellemeyi tamamlayamazsınız.
Bu sürecin mantık dışı bulunduğunun farkındayız ve vermiş olduğumuz her türlü rahatsızlıktan ötürü özür diliyoruz.

Bununla birlikte vermiş olduğunuz sürekli destekten dolayı sizlere minnettarlığımızı göstermek için 13/02/2022 saat 23:59a (UTC) kadar 5.7.0 sürümünü indiren ve Gelen Kutusunu açan bütün kullanıcılarımız bir quot;Black Ballquot; Özel Temsilcisi alacak.

*Kesinlikle Wi-Fi kullanarak indirmeniz öneri edilmektedir.

■ Konsolda Futbol Heyecanı Artık Avucunuzun İçinde
Yalnızca PES serisinin sunabileceği en gerçekçi futbol deneyiminin tadını mobil cihazınızda çıkarın.

■ Avrupanın En İyileri Burada
FC Barcelona, Manchester United, Juventus, FC Bayern München ve özel partnerlerimiz AS Roma ve S.S. Lazio dâhil olmak üzere üst düzen Avrupa futbolunun çok çeşitli resmi lisanslı kulüpleriyle oynayın!

■ Gerçek Zamanlı Online Maçlar
Yerel ve online oldukca oyunculu modlarıyla hem yakındaki bununla birlikte uzaktaki arkadaşlarınızla yüzleşin. Becerilerinizi geliştirdikten sonrasında Matchdayde ve çeşitli öteki rekabetçi e-spor etkinliklerinde dünyaya meydan okumak üzere eFootball moduna gidin.

eFootball PES 2021 Apk Full

■ Efsanelerin Arasında Yaşayın
D. BECKHAM, F. TOTTI, D. MARADONA, S. GERRARD, G. BATISTUTA, FERNANDO TORRES ve K. RUMMENIGGE dâhil olmak suretiyle çeşitli Efsaneleri takımına katarak futbol hayalinizi yaşayın.

■ Nadir Öne Çıkan Oyuncular
Hafta sonu maçlarında iyi performans sergilemiş olan oyuncular, oyunda Öne Çıkan Oyuncular olarak yer alacak. Bu hususi oyuncu sürümleri daha yüksek derecelere, hususi kart tasarımlarına ve bazı durumlarda ek kabiliyetlere haiz olacak.

■ Haftalık Canlı Güncellemeler
Dünyanın dört bir tarafında oynanan gerçek maçların verileri haftalık olarak toplanır ve Canlı Güncelleme özelliğiyle oyuna uygulanarak daha realist bir edinim yaratılır. Bu güncellemeler, oyunu Kondisyon Derecesi ve ekip kadrosu gibi muhtelif açılardan etkisinde bırakır.

*Oyunu İndirme*
eFootball PES 2021 indirmek ve yüklemek için yaklaşık 1.9 GB boş depolama alanı gereklidir.
Lütfen indirmeye başlamadan ilkin ehil boş alanınızın olduğu için emin olun.
Ayrıca ana oyunu ve tüm güncellemelerini bir wi-fi bağlantısı kullanarak indirmenizi tavsiye ederiz.

*Online Bağlantı*
eFootball PES 2021 oynamak için bir web bağlantısı gereklidir. Oyundan en iyi biçimde keyif almak için istikrarlı bir bağlantı ile oynamanızı şiddetle öneririz.

*Görüntülenen Oyun Adı*
Oyunu uygulamasının dil ayarlarında Japoncayı seçerseniz quot;eFootball Winning Eleven 2021quot; adı görüntülenir. Japonca haricinde bir dil seçerseniz quot;eFootball PES 2021quot; ismi görüntülenir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları