Ücretsiz Evony Kralın Dönüşü Apk Indir 2022

4.18.1

APK indir
4.2/5 Oylar: 923,336
Boyut
84M
Sürüm
4.18.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com topgamesinc evony

Ücretsiz Evony Kralın Dönüşü Apk Indir 2022

Çeşitli bulmaca bölümlerini deneyin. Şehirlerinizi inşa edin. Askerlerinizi yetiştirin. İmparatorluğunuzu genişletin. 7 krallığın Kralı olun!
Hepsi 2022in en popüler gerçek zamanlı strateji MMO oyunu olan Evony: The kings Returnde!

Çoklu Oynanış:
◆ Çeşitli bulmaca türleri
◆ Oynamayı bekleyen 1000 bulmaca seviyesi
◆ Beyninizi zorlayan bulmacalar, IQnuzu sınayın
◆ İlgi çekici ve çeşitli bulmaca sahneleri

Kendi imparatorluğunuzu oluşturun
OLAĞANÜSTÜ ZENGİNLİKTE VE İNANILMAZ ÖZELLİKLER KÜMESİ:
◆ Oyununuzun mimari tarzını özelleştirmek için 7 medeniyet arasından seçim yapın: Amerika, Çin, Avrupa, Rusya, Kore, Arabistan ve Japonya!

◆ SİZ DİPLOMATSINIZ! Arkadaş edinebileceğiniz, stratejilerinizi geliştirmek için otomatik çeviri ile sesli ve yazılı reel zamanlı kontakt kurabileceğiniz ve epik savaşlar kazanabileceğiniz kuvvetli bir Birliğe katılın.

◆ SİZ SAVAŞIN EFENDİSİSİNİZ! Yerleri sarsan piyadeden dev gibi kuşatma makinelerine kadar seçebileceğiniz dört asker türüyle düşmanlarınıza karşı savaşın ve etkileyici animasyona sahip Dünya Haritası üzerinde çevrenizde gerçekleşen tüm savaşları izleyin.

◆ SİZ VALİSİNİZ! İmparatorluğunuzdaki şehirlerinizi yönetin, kaynaklarınızı tedvir etmek için liderlik yeteneklerinizi kullanın ve stratejik avantaj elde etmek için iyileştirmeleri araştırın.

◆ SİZ HÜKÜMDARSINIZ! Savaşlarda ve şehrin gelişiminde yardımcı olması için tarihin meşhur Generallerini ordunuza katın. Abraham Lincoln, George Washington, King Arthur, Şarlman, Jül Sezar, Cengiz Han, Oda Nobunaga, Yi Sun-sin ve fazlaca daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor.

Evony: Kralın Dönüşü Apk Full indir

Feysbuk.Com/Evony.The.Kings.Return/

UYARI: Evony: The Kings Return oynaması tamamen parasız bir oyundur ancak reel para ile alınabilecek birtakım oyun içi öğeler mevcuttur. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihazınızın ayarlarından tatbik içi alışverişleri dönem dışı bırakın. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca Evony: The Kings Return oyununu oynamak yahut indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir.

7 kraliyetin kralı olmak talep eder misiniz?
ŞİMDİ arkadaşlarınızla birlikte son aşama bağımlılık meydana getiren RTS/SLG oyununa katılın!Quot;

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları