Ücretsiz Fenerbahçe SK Apk Indir 2022

4.5

APK indir
4.8/5 Oylar: 33,179
Boyut
26M
Sürüm
4.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com fbwallet

Ücretsiz Fenerbahçe SK Apk Indir 2022

Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Fenerbahçe taraftarısın!

Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan, sevdamıza gönül vermiş taraftarımızı resmi uygulamamıza bekliyoruz.

Fenerbahçe App ile yeni bir hikaye seni bekliyor!

Uygulama içinde yer alan armaları biriktirerek ne kadar aşırı istekli bir taraftar bulunduğunu bize gösterebilirsin. Unutma, asla beklemediğin anlarda armalara yenileri eklenecek ve sana yepyeni deneyimler sunacak.

Sporcularımıza ve yöneticilerimize özel sorular sorabilirsin.

Birbirinden eğlenceli anketlerimizi yanıtlayabilir, sporcularımızdan sana özel videolu mesajlar alabilirsin.

Uygulamamızın ana sayfasında kulübümüze ilişik aktüel haberleri ve paylaşımları görebilirsin.
Fenerbahçe App uygulamamızın içinde artık Dijital Tribün Kanalı da var. Tüm telefonlar tek yürek Fenerbahçe diyecek. Sen de uygulamamız yardımıyla cep telefonunun flaşını, ekranını, sesini ve vibrasyon özelliklerini kullanarak Fenerbahçe’nin dijital tribününe dahil olabilirsin.

Stadyumda veya evinde, Fenerbahçe App ile senkronize canlı gösteriler ve tezahüratlar yapabilir; Fenerbahçe’ye desteğini gösterebilirsin.

Fenerbahçe SK Apk Full

Maç gününe dair bilgileri, kadroları ve maç başladığı andan itibaren de maçın anlatımını canlı olarak takip edebilirsin. Tabii ki Maçın Mohikanı’nı da sen seçeceksin. Bu seçimin sana muhtelif süprizler kazandırabilir.

Cüzdan bölümünde işyeri ve ödenti ödemelerini kolaylıkla halledebilir; Fener Ol diyerek kulübüne yardımcı olabilirsin. Ayrıca hesaplar arası TL gönderimi yapabilir; TL isteyebilir ve TL gönderebilirsin. Uygulama içinde FB Token kartını aktifleştirerek sana hususi faydalardan yararlanabilir; daha ilkin deneyimlemediğin faydalarla karşılaşabilirsin.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olarak, Fenerium’dan alışveriş yaparak, özel içerikler izleyerek, okutacağın QR kodlarla, Fenerbahçe bilgini ölçen sorulara doğru yanıt vererek, fenerbahce.Org üyesi olarak ve daha pek oldukça yolla Fenerbahçemizle interaktif biçimde iletişimde olarak KNRY puanlar kazanabilir ve kazandığın bu puanlarla resmi uygulamamızın sunmuş olduğu ayrıcalıklar dünyasında kendi yerini belirleyebilirsin.

Sana hususi bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Fenerbahçe App’i indirebilirsin. Sen, ben, o değil; biziz! Bizler enerjisini kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe’ye hasta olanlardan alan sarı laciverte gönül vermiş taraftarlarız!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları