Ücretsiz Futsal Indoor Soccer Apk Indir 2022

Güncellendi
28 Kas 2017
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com soccerfootball futsalfootballindoor

Ücretsiz Futsal Indoor Soccer Apk Indir 2022

En iyi futsal oyunu olan Futsal Indoor Soccerda epik futsal maçları oynayın! Futsal Indoor Soccer, mobil ve tablet için en iyi futsal oyunudur, her futbol aksiyonu dilediğiniz zaman cebinizde. Futbol yada futsal hayranıysanız, bu oyun tam size bakılırsa. Kalabalık futsal salonlarında taraftarların heyecanını hissedin. En iyi internasyonal futsal takımlarıyla ve efsanevi futbolcularla oynayın.

Futsal Salon Futbolu, daha bereketli top sürme ve tekme atma becerileri oluşturmak için en iyi oyundur. Takımınızı Futsal Salon Futbolu mevzusunda eğitin. Futsal top sürme, futsal hareketler ve futsal strateji antrenmanları yaparak oyuncularınızın becerilerini geliştirin. Serbest vuruşlarınızı, penaltılarınızı yapın, gol atmak için finallerinizi geliştirin. Top sürmelerinizi geliştirin, top kontrolünüzü geliştirin ve şöhret kazanın. Futsal şampiyonu olun! Bu futsal oyununda şampiyonları kazanın!

Dünya Futsal Takımları: Dünyanın En İyi Futsal Takımları.

Futsal Indoor Soccer Apk Full indir

Takımınızı, rakibinizi seçin ve eğlenin.

Turnuva: şampiyonayı dünyanın en iyi futsal takımlarıyla oynayın, sıralama tablosu, oyun tablosu, yeni futsal şampiyonu olun!

Futsal takımınızı kurmak için rakibin taktiklerini inceleyin. Futsal Salon Futbolu Hızlı tempolu bir futbol, ​​maçlarınızı kazanmak için stratejiye ve iyi bir futsal ekibi oluşumuna ihtiyacınız olacak. Futsal aktörleri saha futbolcularından daha kabiliyetli, daha süratli ve daha kararlıdır. Bir futsal takımı beraber saldırır ve beraber savunma yapar, takım birliğini korumak zaferler için fazlaca önemlidir, bütün futsal aktörleri her zaman katılımcı olmalıdır.

Takımlarınızı oluşturun ve unvan arayışında her şeyi sahada bırakın, futsal yıldızı olun! Futsal oyunlarında kabiliyet hareketleri daha sıktır, sahada gezegendeki en iyi futbolu göreceksiniz. Futsal Indoor Soccerda kalabalık futsal salonları sizleri bekliyor. Turnuva modunda zirveye giden yolu oluşturun. Mobil futbol oyunu için en iyi futsal oynayarak dilediğiniz vakit eğlenebilmeniz için süratli maçlar.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları