Ücretsiz Game Booster Oyun Başlatıcı Apk Indir 2022

4623u

APK indir
4.5/5 Oylar: 568,675
Boyut
14M
Sürüm
4623u
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com burakgon gamebooster3

Ücretsiz Game Booster Oyun Başlatıcı Apk Indir 2022

Efsane geri döndü!

2009daki orijinal Game Booster uygulaması size mümkün olan en eksiksiz oyun deneyimini sunuyor.

Oyun Başlatıcı

Game Booster ile tüm oyunlarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyunu arayarak zaman kaybetmeyin, o değerli zamanı oyun için kullanın!

Tek dokunuşla Oyun Başlatıcıda oyunlarınızı bulun ve oynayın!

Oyun Performansını Optimize Edin!

Cihazınızın nasıl performans gösterdiğini görmek istiyorsunuz. Veya oyunlarınız kasıyor, beklediğinizden daha yavaş çalışıyor ve sorunun nerede olduğunu anlamak istiyorsunuz.

FPS Göstergesi, sorunu anlamanıza ve çözmenize yardımcı olabilir.

FPS, oynadığınız oyunun cihazınızda ne kadar sorunsuz çalıştığını açıklar. 30 FPSnin altındaki Kare Hızı, oyunda gecikmeler hissetmenize ve oyundan aldığınız zevkin azalmasına neden olacaktır.
Game Boosterın FPS Monitörü sayesinde oynadığınız oyunun FPSsini izleyebilirsiniz (Tüm oyunlar tarafından desteklenmez). Kare hızınızı bilmek, oyunu mümkün olan en iyi performansta oynadığınızdan emin olmanıza yardımcı olabilir.

Diğer Oyunculardan Bir Adım Önde Olun!

Nişancı oyunlarında bir keskin nişancı tüfeği alıp quot;Keşke keskin nişancı tüfeğinin bir nişangahı olsa!Quot; dediğinizi duyar gibiyiz. Senin için bir çözümümüz var!

Oyunlarda hangi silaha sahip olursanız olun, Her zaman Crosshair kullanabilirsiniz. Dürbünü açmak zorunda kalmadan rakiplerinizi avlayın, hiçbir atışı kaçırmayın.

Profesyonel oyuncular üzerinde yaptığımız testlere göre oyuncuların kazanma oranı q,3 iken, aynı oyuncu crosshair kullandığında kazanma oranı ￿,7ye yükseldi. Bu yükselişi, crosshair kullanarak rakiplerinden daha hızlı hareket etmelerine bağlıyorlar.

Cihazınızın Maksimum Potansiyelini Açığa Çıkarın

Game Booster, gelişmiş özellikleriyle cihazınızın maksimum potansiyelini ortaya çıkarır ve oyunları daha iyi performansla oynamanıza yardımcı olabilir. (Bu başlık altında listelenen özellikler root gerektirir.

Game Booster: Oyun Başlatıcı Apk Full indir

• Tek dokunuşla daha az yırtılma ve daha düşük sistem gecikmesi için CPU ve GPUnun tüm potansiyelini ortaya çıkarır.
• Benchmark puanlarını artırın (Antutu, Geekbench, 3DMark)
• Game Booster modları ile CPUnuzu cihazınızın izin verdiği maksimum frekansa kilitleyerek performanstan ödün vermezsiniz.
• Otomatik Hızlandırma ile, oyunu Game Boosterdan veya dışardan (başlatıcıdan) başlattığınızda, oyun hızlandırma sürecini otomatik olarak algılanır ve oyun başlatılır.
• Oyun Baloncuğu, oyun oturumunuzu yönetmenize ve kontrol etmenize yardımcı olur.

Neden Game Booster kullanmalıyım?

• Game Launcher ile tüm oyunlarınız tek bir yerde!
• Cihazınızın gerçek FPS değerini gösterin ve cihazınızın performansını ölçün.
• Oyunlarınız otomatik olarak algılanır ve Oyun Başlatıcıda listelenir.
• Nişancı oyunlarında Crosshair kullanın ve hiçbir atışı kaçırmayın.
• Cihaz sıcaklığını izleyin.
• RAMinizin ne kadar kullanıldığını takip edin.

Game Booster, cihazınızdaki oyunları otomatik olarak algılar ve Game Launcher ile hepsini tek bir yerde listeler! Tek yapmanız gereken herhangi bir oyununuzu başlatmak ve oynamak.

Oyunları manuel olarak listeye eklemenize gerek yoktur.

Gerekli İzinler ve Gizlilik Notları

Kullanım İstatistikleri İzni: Oynadığınız oyunları tespit etmek için en son çalışan uygulamayı görebilmemiz gerekir. Bunun için quot;Kullanım İstatistikleriquot; izninizi rica ediyoruz.

Diğer Uygulamalar Üzerinde Görüntüleme İzni: Otomatik Boost ekranını, FPS ölçeri ve Crosshair İşaretini gösterebilmemiz için quot;Diğer Uygulamalar Üzerinde Görüntülequot; izni istiyoruz.

Uygulama Listesi: Yüklü oyunlarınızı otomatik olarak algılamak için yüklü paketlerinizi anonim olarak sunuculara gönderiyoruz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları