Ücretsiz Google Chrome Hızlı ve Güvenli Apk Indir 2022

4.1/5 Oylar: 37,901,353

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com android chrome

Ücretsiz Google Chrome Hızlı ve Güvenli Apk Indir 2022

Google Chrome süratli, kullanımı rahat ve emin bir internet tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için hususi olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan linkler, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome internet tarayıcısı deneyimini bütün cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.

Hızlı tarama ve daha azca yazma. Siz yazarken anında gözüken kişiselleştirilmiş arama neticelerinden istediğinizi seçin ve daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarına hızla erişin. Otomatik Doldurma özelliğiyle formları hızla doldurun.

Gizli Tarama. Gizli modu kullanarak arkanızda geçmiş kaydı bırakmadan internette gizlice tarama yapın. Tüm cihazlarınızda hususi olarak gezinin.

Chromeu Farklı Cihazlar Arasında Senkronize Etme. Chromeda oturum açtığınızda, yer işaretleriniz, şifreleriniz ve ayarlarınız tüm cihazlarınız arasında otomatikman senkronize edilir. Bilgilerinize telefonunuzdan, tabletinizden yada dizüstü bilgisayarınızdan sorunsuzca erişebilirsiniz.

Sevdiğiniz bütün içerik, parmaklarınızın ucunda. Chrome, süratli bir Google Arama deneyimine ayrıca, sevdiğiniz bütün içeriğin her an parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayacak halde tasarlanmıştır. Yeni sekme sayfasından tek bir dokunuşla doğrudan en sevdiğiniz haber sitelerine yada toplumsal medyaya ulaşabilirsiniz. Chrome ek olarak her web sayfasında “Dokun ve Ara” özelliğini sunar.

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli Apk Full

Google Güvenli Tarama ile telefonunuzu koruyun. Google Güvenli Tarama özelliği Chromeda yerleşik olarak bulunur. Bu özellik, tehlikeli sitelere girmeyi yahut tehlikeli dosyalar indirmeyi denediğinizde ikazlar göstererek telefonunuzun güvenliğini sağlar.

Daha yüksek indirme hızı ve internet sayfalarını ve videoları çevrimdışı görüntüleme olanağı. Chromeun yalnızca indirme işlemine hususi düğmesi sayesinde videoları, resimleri ve web sayfalarının tamamını tek bir dokunuşla indirebilirsiniz. Ayrıca Chrome içerisinden erişebileceğiniz İndirilenler düğmesini kullanarak, çevrimdışı olduğunuzda bile daha önce indirdiğiniz bütün içeriğe erişebilirsiniz.

Google Sesli Arama. Chrome size konuşabileceğiniz gerçek bir web tarayıcısı sunar. Hareket halindeyken yalnızca sesinizi kullanarak, ellerinizi kullanmanıza ihtiyaç duymadan aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Her yerde ve her vakit sesinizi kullanarak daha süratli tarama yapabilir ve gezinebilirsiniz.

Google Çeviri eklentisi: Web sayfalarının tamamını hızla çevirme. Chrome, tek bir dokunuşla internetin tamamını kendi dilinize çevirebilmeniz için yerleşik Google Çeviri özelliği sunar.

Akıllı, kişiye özel tavsiyeler.Chrome, alaka alanlarınıza yönelik olarak tasarlanmış bir deneyim sağlar. Yeni sekme sayfasında, Chromeun önceki tarama geçmişinize dayanarak seçtiği makaleler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları