Ücretsiz Korku Kaçış Oyunları Macera Apk Indir 2022

Güncellendi
6 Nis 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com escape adventure scary2

Ücretsiz Korku Kaçış Oyunları Macera Apk Indir 2022

Bölüm 2: Korku Evi – gösterildi!
Korkunç oyunlar ve kaçış odası görevleri seni bekliyor!
***
3. Bölüm: 2022 sonbaharında geliyor
Güncellemeyi bekleyin ve hikayenin nasıl bittiğini öğrenin!
***
Yeni tehlike oyunları! Korku oyunu bir karakter olun: terör ve gerilimle dolu inanılmaz vehamet serüven, ayrıntılı bilmeceler, beklenmedik olay örgüleri, heyecan verici gizemler ve ebedi vehamet. Çevrimdışı korku oyunları korkunuzla yüzleşmeye hazır olun!

1. BÖLÜM: Adam kaçırma

Birisi kafanıza bir torba koyar ve sizi otomobile sürükler. Seni nereye götürüyorlar? Neler oluyor… Gözlerini tanrının unuttuğu bir yerde açıyorsun. Kirli oda, loş ışıklar, çıkış yok! Ne tür fena bir oyundur? Öğrenmek zorundasın!

Korkunç bir maceraya çıkın, odadan kaçmak için bulmacaları çözün ve vehamet kaçış oyunlarında kabustan çıkış yolunu bulun.

Ürpertici oyunlar, tehlike serüven, korku bulmaca oyunları ve evden kaçış çeşidini sevenler için iyi hazırlanmış bir zeka oyunu. Bu akıllara durgunluk veren tansiyon, sizi gizemler ve şeytani tuzaklarla dolu unutulmaz bir korku hikayesine götürecek. Canlı benzeri animasyon ve korkutucu ses efektleri, gerçek bir dehşet atmosferi yaratır. Zor bulmacalar ve detaylı bilmeceler beyninizin tam kapasiteyle çalışmasını sağlar.

Korku Kaçış Oyunları: Macera Apk download

Kapısı ve penceresi olmayan odadan kaçmak olası mü? Göreceğiz. Bu korku kaçış oyunlarını kazanmak için cevapları bulmak ve bilmeceleri çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ürpertici odaları keşfedin, kilitli kapıları açın, ipuçlarını toplayın ve kaçırılmanızın gerçeğini ortaya çıkarın.

Korku bulmaca oyunları, korkunç hayatta kalma ile kaçış odası korkusunu birleştirir. Sadece kaçmak için bilmeceleri çözmekle kalmayacak, bununla beraber arsanın bir parçası olacak ve hikayenin iyi mi bittiğini görmüş olacaksınız.

Ürpertici serüven kaçış ve hayatta kalma tehlike oyunlarını sevenler için, yetişkinler için birçok korkutucu oyun ve çocuklar için kaçış gizemleri var. Kaçış odası bulmacalarını ve diğer korku oyunlarını çevrimdışı olarak ücretsiz deneyin. Quot;Escape Adventure Gamesquot; sayfasına göz atın, tüm vehamet görevlerini oynayın ve daha korkunç vehamet oyunları için bekleyin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları