Ücretsiz Microsoft Edge Apk Indir 2022

4.5/5 Oylar: 438,264

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com microsoft

Ücretsiz Microsoft Edge Apk Indir 2022

Microsoft Edge internet tarayıcısı ile tanışın. Daha fazlasını bekleyin. Daha fazla gizlilik. Daha fazla test. Daha fazla üretkenlik. Daha fazla değer.

Telefonunuzdan bilgisayarınıza ve oturum açtığınız öteki cihazlara, her yerden webde sorunsuz gezinme deneyimini yaşayın.

Microsoft Edge, Microsoft Bingde seyretme önleme, AdBlock Plus, InPrivate gözatma ve InPrivate arama gibi özelliklerle çevrimiçi gizliliğinizi koruyacak araçlar sağlar.

Dağınıklığı ortadan kaldıracak biçimde internet içeriğini düzenleyerek kinetik halindeyken içeriğinizi kolayca bulun, görüntüleyin ve yönetin.

Birinci sınıf uyumluluk, performans ve yeni özellikleriyle Microsoft Edge gereksinim duyacağınız tek web tarayıcısı.

Microsoft Edge özellikleri:

Özel Tarayıcı ve daha üretken bir gezinme deneyimi
• İmzalı cihazlarınız arasında sık kullanılanlarınız, parolalarınız, Koleksiyonlarınız ve öteki kayıtlı verilerinizi güvenli biçimde eşitleyen tarayıcı.
• Microsoft Bing tarafınca desteklenen görsel ve sesli arama ile kinetik halindeyken webde arama yapın.
• Yeniden tasarlanan gezinti yapısıyla Sık Kullanılanlar, Okuma sıralaması ve daha birçok özelliğe daha azca dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Microsoft Edge Apk Full indir

Gizlilik ve Denetim: Verilerinizin denetimini ele alın
• İzleme önleme, daha önce ziyaret etmediğiniz sitelere ilişkin seyircileri engeller.
• İzleme önleme özelliği ile başlangıçtan itibaren hususi tarama deneyimi varsayılan olarak etkinleştirilmiş durumdadır.

Düzenli Çalışma ve Bağlantı Kurma: Hareket halindeyken düzenli emek harcama
• Yeni! Koleksiyonlar, oturum açmış olduğunuz cihazlar vasıtasıyla webde bulduğunuz içinde ne olduğu toplamanızı ve düzene koymanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Bu hususiyet artık mobil cihazınızda da kullanılabilmektedir.

Özel Tarayıcı: InPrivate gözatma
• Gizlilik önemlidir. InPrivate sekmeleri, gezinme verilerinizi (tanımlama detayları, geçmiş, otomatik doldurma bilgileri yada geçici dosyalar şeklinde) kaydetmez.
• Microsoft Bingde yerleşik olarak sunulan InPrivate arama özelliğiyle arama geçmişinizin gizliliğini koruyun. InPrivate modunu kullanarak gezindiğinizde arama geçmişiniz hiçbir zaman Microsoft Binge kaydedilmez yada Microsoft hesabınızla ilişkilendirilmez.

Reklam Engelleyici:
• AdBlock Plus, istenmeyen reklamları engellemenize destek sağlar.
• Ayarlar

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları