Ücretsiz Mobile Legends Adventure Apk Indir 2022

1.1.250

APK indir
4.5/5 Oylar: 801,192
Boyut
143M
Sürüm
1.1.250
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com moonton mobilehero

Ücretsiz Mobile Legends Adventure Apk Indir 2022

Mobile Legends: Adventure (MLA), yoğun bir günlük programa dahi mükemmel biçimde sığabilecek rahatlatıcı bir idle seçimi RPG oyunudur. Korkunç bir kehanetin ardındaki hakikatı ortaya çıkarmak ve Şafak Vadisini yıkımdan kurtarmak için 100den fazla eşi olmayan kahramanla maceradaki yerini al!

IDLE amp; OTOMATİK SAVAŞ
Kahramanlar, sen çevrimdışıyken bile kaynak toplamak için otomatikman savaşır! Kahramanlarını geliştir, ekipmanlarını yükselt ve ancak birkaç dokunuşla kötü klonlarla savaşması için takım dizilimini gerçekleştir. Bu oyunda yoruculuğa ve strese yer yok! Takımını günden güne güçlendirmek için dilediğin yerde, dilediğin zaman günde sadece 10 dakika oynayabileceğin gündelik RPG oyununun tadını menfaat!

KOLAYLIKLA SEVİYE ATLA
Birden fazla dizilim oluşturmaya çalışıyor ancak kaynak sıkıntısı mı çekiyorsun? Yeni kahramanlarının seviyesini anında yükseltmek için seviye transferi ve seviye paylaşımı özellikleriyle zamandan ve emekten tutum et!

SAVAŞ STRATEJİSİ
MLAdaki zorlu bosslarla ve diğer oyuncularla başa çıkmanın anahtarı, 7 türden 100den fazla kahraman için ekip kompozisyonları oluşturmada ve parlak zeka stratejilerde gizlidir. Dizilimini güçlendirecek bonus tesirleri en üst düzeye çıkarmak için zeki stratejiler uygula ve eğlenceli bulmacalar ile labirentlerin üstesinden kolayca gel!

SONSUZ OYUN MODLARI
Ana hikayeyi keşfet, zindan mücadelelerinde stratejini konuştur, ödül kazandıran görevlere çık, Babil Kulesinin zirvesine ulaşmak için harp… İlerledikçe daha da heyecan verici ücretsiz özellikler seni bekliyor olacak. Sürekli güncellenen etkinlikler ve yeni kahramanlar seni fazlasıyla tatmin edecek!

GLOBAL PvP SAVAŞLARI
En kuvvetli kahraman diziliminle dünyanın dört bir tarafındaki Maceracılarla savaşım et. Arkadaşlarınla Loncanı kur, binaları yükselt ve Lonca zaferi için var gücünle cenk!

KAHRAMANLAR TOPLA amp; HİKAYELERİ AÇ
MLA, Mobile Legends: Bang Bang (MLBB) evrenini temel alan bir RPG oyunudur, bu nedenle MLBB evreninden 2D anime stiliyle yeniden tasarlanan bolca tanıdık yüz göreceksin. Tüm favori MLBB kahramanlarını toplamak için gachaları kaçırma ve bu yeni macerada onların hususi hikayelerinin kilidini aç!

Bize Ulaş:
mladventure.Help@gmail.Com

Topluluk Desteği amp; Özel Etkinlikler:
Facebook: https://www.

Mobile Legends: Adventure Apk indir

Com/MobileLegendsAdventure
Instagram: https://www.Instagram.Com/mladventureofficial/
YouTube: http://www.Youtube.Com/c/MobileLegendsAdventure
Reddit: https://www.Reddit.Com/r/MLA_Official/
Discord: https://discord.Gg/dKAEutA

Gizlilik Politikası:
https://aihelp.Net/elva/km/faqPreview.Aspx?Id=314046

Hizmet Koşulları:
https://aihelp.Net/elva/km/faqPreview.Aspx?Id=247954

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları