Ücretsiz MONOPOLY – Classic Board Game Apk Indir 2022

Güncellendi
2 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com marmalade monopoly

Ücretsiz MONOPOLY – Classic Board Game Apk Indir 2022

MONOPOLY artık oldukça oyunculu görüntülü sohbet içeriyor. Ücretsiz, özel bir hesap oluşturun, arkadaşlarınızı ilave edin, grup sohbetlerinizden bir oyun başlatın ve başladığında otomatik olarak görüntülü sohbete geçin.

quot;Mobilde Monopoly, platformlar arası çevrimiçi oldukça oyunculu içerir; bu, bir lobi açabileceğiniz, arkadaşlarınızın oyunlarınıza katılmasını sağlayabileceğiniz ve hep birlikte mükemmel bir ahenk arasında oynayabileceğiniz anlama gelir. Güzel, değil mi? Dave Aubrey – PocketGamer

Bu, mükemmel grafikler ve animasyonlarla tamamen sürükleyici bir masa oyunu deneyimidir. Klasik oyunun tüm bunlar reklamsız olarak mevcuttur, bu nedenle Monopoly masa oyununun eğlencesini dikkatiniz dağılmadan yaşarsınız. Uygulama mağazalarının en sevilen ücretli oyunlarından biriyle arkadaşlarınızı ve ailenizi oyun gecesine davet edin.

POPÜLER ÖZELLİKLER

Ev Kuralları
Resmi Hasbro kural kitabını bir kenara bırakın ve en sevdiğiniz ev kurallarıyla oynayın

Hızlı mod
Zarları atın, hepsini riske atın ve ödeme alın – masa oyununu her zamankinden daha süratli bitirmiş olun

Tek oyuncu
Zorlu yapay zekamıza karşı oynayın – aile ve arkadaşlara gerek yok

Çevrimdışı oldukça oyunculu
Çevrimdışı kablosuz deneyim için tek bir cihazı 4 oyuncuya kadar geçirin

Çevrimiçi oldukca oyunculu
Dünyanın dört bir tarafındaki hayranlarla rabıta kurduğunuzda veya arkadaşlarınızı ve ailenizi hususi bir oyuna çayır ettiğinizde mesafe oyunu kesintiye uğratmaz

Tam, reklamsız oyun
Kazanmak için öde veya açılır reklam pencereleri olmadan eksiksiz klasik oyunu oynayın. Zarları atın ve tahtadaki en zengin toprak sahibi iş adamı olmak için her şeyi riske atın!

Eksiksiz Koleksiyon
Mobil oyuna hususi yeni konulu panolarda en iyi ev sahibi iş adamı olun. 10 pano ile hiç bir oyun aynı değildir! L.

MONOPOLY – Classic Board Game Apk indir

Monstropolis alternatif evreninde her şeyi riske atın. Transilvanyada ürkün. New York 2121de geleceği görün yahut Viktorya dönemi Londrasına, Tarihi Tokyoya, Belle Époque dönemi Parisine ve 1930ların Atlantic Citysine zamanda seyahat yapın! Her tema ile yeni oyuncu parçalarının, özelliklerin ve talih kartlarının kilidini açın!

NASIL OYNANIR
Oyuncu modunuzu seçin
Bu klasik Hasbro masa oyununu muhtelif çevrimiçi ve çevrimdışı oyuncu modlarında oynayın. Ev sahibi becerilerinizi zorlu AI rakiplerimize karşı test edin ve tek oyunculu modda bir mülk kralı olun. Nerede olursanız olun çevrimiçi oldukca oyunculu modda arkadaşlarınız ve ailenizle yarışın. Bir cihazı bir öbek oyuncunun yanından geçirip oynattığınızda Wi-Fi olmadan oynayın. Tahtayı satın alırken seçim sizin!

kurallarınızı seçin
Monopolynin kurallarını asla okumamış birçok kişiden biriyseniz, oyunu tekrar de tam istediğiniz benzer biçimde oynayabilirsiniz! Müzayede olmadan oynayın, Ücretsiz Otoparka para ilave edin veya direkt GO! Klasik Hasbro kaide kitabına bağlı kalmayı, en popüler ev kurallarının durağan bir seçimini almayı yada kurallarınızı kendi tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirmeyi seçin!

parçanı seç
Scottie, kedi, T-rex, lastik ördek, otomobil, silindir şapka ve savaş gemisi benzer biçimde uygar ve klasik oyuncu parçalarından birini seçin!

Panoya girin
Ailenizi ve arkadaşlarınızı batkı ettirmenin ve tahtadaki en varlıklı ev sahibi kralı olmanın heyecanını yaşayın! Tam hatırladığınız gibi, ek olarak keyifli animasyonlar ve her insanın yanında olan bir AI bankacı!

Mülkiyet imparatorluğunuzu kurun
Bir mülk kralı olmak için zar atın, yatırım riskleri alın, müzayedelerde mülkler için teklif verin, tahtada dolaşın ve gayrimenkul SATIN ALIN, kira TOPLAYIN ve oteller YAPIN.

Nerede olursanız olun, arkadaşlarınız ve ailenizle Marmalade Game Studionun oldukca oyunculu oyunlarını oynayın! Arkadaşlarımızla çevrimiçi oyunlarımız arasında Clue/Cluedo, The Game of Life, The Game of Life 2, The Game of Life Vacations ve Battleship bulunmaktadır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları