Ücretsiz My Town Cinema Apk Indir 2022

Güncellendi
24 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp mytown cinema free

Ücretsiz My Town Cinema Apk Indir 2022

Bu gece My Townda sineme gecesi. 3 değişik film izleyin, erkek oyuncu olun, yönetmen olun, Oz Büyücüsü rolünü oynayın veya sadece patlamış mısır alın ve üst kattaki cep sinemasına çıkın. Tüm farklı mekanları ve gizli saklı sürprizleri keşfedin.

MY TOWN NEDİR?
My Town oyunları evlatların birlikte veya tek başlarına oynayabileceği, hayal enerjisini geliştiren, eğitici ve stressiz interaktif dijital oyun evi oyunlarıdır. Oyunlarımız, tıpkı boş bir tuval şeklinde, çocuklara her oynadıklarında yeni bir öykü oluşturma ve hayal etme imkanı sunar.

OYNAYIN, HAYAL EDİN, KEŞFEDİN
My Town: Sinema oyununu tasarlamak için ÇOK FAZLA vakit harcadık. Oyun oldukça sayıda odaya, karaktere ve zengin bir içeriğe sahip.
My Town: Sinema yeni ve heyecan verici mekanlar, karakterler ve kostümler ile dolu. 3 My Town kısa filmi ile birlikte, size saatler boyunca eğlenceli oyun garantisi veriyoruz.

ÖZELLİKLER:
1. Keyif alacağınız 3 mini My Town filmi. Sadece izlemek istediğiniz Film için bir bilet alın ve beyaz perdeye girin (birazcık patlamış mısır getirmeyi ihmal etmeyin).
2. Çekimlerini stüdyoda yaptığımız Oz Büyücüsü filminde Oynayın, Yönetin ve rol alın.

My Town : Cinema Apk Full download

Birçok yeni karakter ve kostüm!
4. Sinemada eğlenin, favori süper kahramanınız ile fotoğraf çekinin, arzu ettiğiniz kadar patlamış mısır yiyin ve bütün odaları keşfedin.
5. Cep sinemasına göz atın. Projeksiyon makinesini doğru çalıştırdığınızdan inanın. Ne oldukça hızlı ne oldukca yavaş, aksi biçimde film yanar.

ÖNERİLEN YAŞ GRUBU:
Oyunlarımız eğiticidir ve ebeveynler, kız kardeşler ve arkadaşlar ile… veya tek başına oynama imkanı verecek şekilde tasarlanmıştır. My Town 3-12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Ebeveyn denetimi bu oyunu çocuklar için kusursuz kılar.

FANLARIMIZ KONUŞUYOR!
Her vakit olduğu gibi, SİZİN dilediğiniz oyunları geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. My Town: Sinema birçok çocuk tarafınca istendi, biz de yapmak zorunda kaldık.
Oyunumuzu değerlendirerek görüş ve isteklerinizi bizimle paylaşın yahut fan sayfamızda paylaşın.
Fanlarımızın bizlere gönderdiği bütün değerlendirmeleri, yorumları ve istekleri okuyoruz, dolayısıyla çekinmeyin ve gelip bir selam deyin 🙂

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları