Ücretsiz OKX BTC, Kripto Para Al Sat Apk Indir 2022

Güncellendi
13 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com okinc okex gp

Ücretsiz OKX BTC, Kripto Para Al Sat Apk Indir 2022

KRİPTO İŞLEMLERİ PLATFORMU VE CÜZDANI

200den fazla ülkede, 400den fazla işlem çiftiyle milyonlarca kullanıcıya hizmet veren OKX, dünyanın en kuvvetli ve en emin dijital varlık platformudur.

● Güvenlik

Kullanıcıların dijital varlıklarının güvenliğini her zaman ön planda tutan OKX, eşsiz yarı çevrimdışı çoklu imza teknolojisi ile sıcak ve soğuk cüzdan hizmeti sunmanın yanı sıra, endüstri standardı en yüksek ve en güncel dijital güvenlik alt yapısına haizdir. Ayrıca para çekme ve yatırma işlemlerini emin hale getiren iki aşamalı doğrulama, para çekme parolası ve kimlik avı önleme kodu gibi ek özellikler sunar.

● Al-Sat İşlemleri (400den Fazla Coin)

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Tron (TRX), Bitcoin Cash (BCH), EOS ve OKB dahil olmak suretiyle 200den fazla ülkede, milyonlarca traderına 400den fazla kripto para çiftiyle Spot, Vadeli, Türev, Opsiyon ve Marjin işlem yapma olanağı sunan OKX, gelişmiş buyruk türleri ile kullanıcı dostu, kolay ve fonksiyonel bir arayüze sahiptir.

Ayrıca sektörde bir ilk olan Birleşik Hesap özelliği yardımıyla, değişik hesap türleri içinde marj paylaşımını desteklemenin yanı sıra, gelişmiş ve ustalaşmış traderların fon kullanımını en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıdığı olan çoklu para birimi otomatik ödünç alma seçeneği ile hizmet verir.

● İtibari Para İşlemleri

Çok sayıda yerel bankayı ve online ödeme kanalını destekleyen OKX, Eşler Arası Alım Satım (P2P) hizmeti sayesinde kredi kartı yada banka kartı kullanarak emin ve süratli kripto para almayı veya kriptoları nakde dönüştürmeyi kolaylaştırır.

● Finansal Hizmetler

Kullanıcıların edilgen gelir elde etmesine altyapı elde eden Staking, Birikimler, Flaş Fırsatlar, DeFi, P2P Kredi, ETH2.0 Staking ve Yapısal Ürünler şeklinde seçenekler sunan OKX Earn ve yeni projelere madencilik desteği sunan Jumpstart hizmetleri ile kullananların yüksek APY geliri kazanmasını sağlar.

● Veri Analizi

Varlıkların günlük, aylık veya seçilen bir zaman aralığına ait Kâr ve Zarar (K/Z) performanslarını inceleyen Veri Analizi özelliği, varlıkları ve yatırım portföylerini yönetmeyi rahat hale getirir.

OKX: BTC, Kripto Para Al Sat Apk download

● OKX Wallet

İlk multi-chain cüzdan olma özelliği taşıyan OKX Wallet, uygulama değiştirmeden, tek bir arayüzde tüm DeFi ürünlerinde rahatlıkla işlem oluşturmaya olanak sağlar. NFT alıp satma ve oluşturma altyapısına haiz olmanın yanı sıra, GameFi ve DApp projelerine de ev sahipliği yapar.

● Fiyat Alarmı

Kripto fiyatlarını reel zamanlı olarak takip etmeye ve bu doğrultuda strateji belirlemeye olanak veren Fiat Alarmı özelliği, kullanıcıların işlemlerini en kazançlı şekilde yapmasına imkan tanır.

● Arkadaş Daveti ve Ödüller

OKX kullanıcıları hem arkadaşlarını çayır ederek hem de günlük olarak parasız Bitcoin veya USDT ödülleri kazanabilirler.

● Müşteri Hizmetleri

Dünya çapında 20den fazla dil desteği sunan OKX Müşteri Hizmetleri hem yeni kullanıcılara bununla birlikte tecrübeli kullanıcılara 7/24 hizmet vermektedir. Kullanıcılar ayrıca OKX Destek Merkezi aracılığı ile kendi sorunlarına çözüm arayabilir veya ilgili yazılardan faydalanabilir.
OKX Müşteri Hizmetleri: support@okx.Com

OKX HAKKINDA

Önceden OKEx olarak malum OKX, bütün Bitcoin ve Kripto para bütün ihtiyacınız olan şeyleri karşılayan en büyük küresel kripto para borsalarından biridir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları