Ücretsiz Otobüs Simülasyonu Pro Şöför Apk Indir 2022

1.9.2

APK indir
4.0/5 Oylar: 4,281
Boyut
540M
Sürüm
1.9.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com sir simulator bussimulatorpro

Ücretsiz Otobüs Simülasyonu Pro Şöför Apk Indir 2022

Otobüs Simülasyonu Pro ile Meşhur Doğu Sahili süresince uzanan yollarda yeni bir maceraya atılın. Süper gerçekçi sürüş deneyimi, ebedi kişiselleştirme seçenekleri, müddetsiz aleni dünyası, kent içi ve şehirler arası haritaları keyifli ve bağımlılık yaratan son otobüs sürme oyunu Otobüs Simülasyonu Pro ile şirketinizi kurun, karakterinizi oluşturun kendi imparatorluğunu kurmaya hazırlanın. Üç değişik oyun modu ile dilerseniz serbeşt sürüş hazzı isterseniz belirli görevleri yerine getirdiğiniz keyifli maceraya atılın.

GERÇEK DİZAYN

Şimdiye kadarki en gelişmiş vasıta motorumuz ile, mobil cihazlardaki en üst düzen otobüs sürme deneyimini oluşturmak için, gerçek bir otobüs simülatörü ve sürüş keyfini birleştirmeyi amaçladığımız Otobüs Simülatörü Pro oyununda gerçek bir şoför şeklinde hissedin. Son teknoloji ve üstün yazılım, mühendislik bilgileri harmanlanarak oluşturulan bu oyun üstün bir kullanıcı memnuniyeti sunuyor.

Otobüs Simülasyonu Pro: Şöför Apk Full indir

Oyun içerisindeki birçok şehir ve özel oluşturulmuş rotaları tamamlarken, sizin için önceliği olan yolcularınızı sevinçli etmeye ve onları üzmemeye dikkat edin!

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

Garajdaki bir sürü seçenek arasından aracınızı seçin ya da Yaratıcılığınızı sergilemek için kendi otobüsünüzü tasarlayın! Viniller, jantlar, kaplamalar, boya ve otobüs parçaları için sağlanan sayısız özelleştirme seçeneği ile hayalinizdeki aracı yaratmak şehirler arası yolculuğa çıkmak Otobüs simülatörü ile parmaklarınızın ucunda. Tek sınırınız hayal gücünüz! Sınırsız özelleştirme seçenekleri sizi bekliyor istediğiniz renk, model, çekiş gücü ve hız ayarı hepsi otobüs simülasyonu proda müddetsiz.

YEPYENİ AÇIK BİR DÜNYA

Yeni uçsuz bucaksız açık dünyamız, birbirinden değişik şehirlerimiz ile yolculuğa çıkın. Tasarladığımız gerçekçi şehir ve metropoller arası duraklarımız ile mobil cihazlardaki en iyi otobüs sürme deneyimini canlı trafikte aracı sürerken yaşamak için derhal indirin!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları