Ücretsiz PARS Özel Harekat Türk Asker Operasyon Oyunu Demo Apk Indir 2022

0.1.2.5

APK indir
4.7/5 Oylar: 5,826
Boyut
60M
Sürüm
0.1.2.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com deadlyarrow parsozelkuvvetler demo

Ücretsiz PARS Özel Harekat Türk Asker Operasyon Oyunu Demo Apk Indir 2022

Bu oyun PARS: Özel Kuvvetlerin deneme (demo) sürümüdür. Satın almadan ilkin arasında yer alan 5 operasyonu oynayarak oyunu deneyebilirsiniz.

Türk cenk oyunu olan PARS: Özel Kuvvetler etkisinde bırakan bir aksiyon cenk oyunu deneyimi sunuyor. Bordo Bereli, Komando, JÖH (Jandarma Özel Harekat) ve PÖH (Polis Özel Harekat) gibi Türk askeri TSK birliklerindeki askerler ile göreve katıl, düşmanlara tehlike sal!

KONTROLLER
PARS: Özel Kuvvetler üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu sayede karakterini herhangi bir engelleme olmaksızın istediğin yönde kinetik ettirebilirsin. Modern kontrollere sahip olmasıyla birlikte çatışmalarda sizlere tam hâkimiyet şansı veriyor.

MEKANLAR
Türk oyunu olduğundan operasyonlar yerli mekanlarda yapılmaktadır. F16 tayyare hangarı, yeraltı tünelleri, köy okulu, mağara, orman, depo, kamp, otoyol benzer biçimde yerli mekânlarda yer alır. Bunların yanı sıra, muayyen zaman aralıklarında güncellenecek olan yeni mekanlarda da TTZA ile operasyonlar düzenleme şansına sahip olacaksınız.

PARS: Özel Harekat Türk Asker Operasyon Oyunu Demo Apk download

Mevcut olan yerli silahlarında(MPT76, G3) olduğu envanterden güncellemeler ile envantere yeni silahlar eklenecektir.

OPERASYONLAR
Etkisiz Hale Getirme, Tek Atış (Suikast), Zamana Karşı Savunma ve Koruma benzer biçimde farklı birçok görev türleriyle operasyona katıl ve operasyonları tamamla! Konvoy halinde giderken veya operasyonlar daha sonra pusuya düşürüldüğünde hayatta kalma becerilerini göstermelisin.

İHA ile toplanan bilgiler ile internetsiz operasyonlara katılabilirsiniz. Göreve başlamadan ilkin sniper (Keskin Nişancı) veya Piyade tüfeklerinden seçim yaparak kullanacağın silahı envanterine ekleyebilirsin.

SOSYAL MEDYA
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/parsozelkuvvetler
Instagram: https://www.Instagram.Com/parsmobilegame

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları