Ücretsiz PetrolHead Efsane Arabalar – Zorlu Açık Şehir Apk Indir 2022

4.3/5 Oylar: 88,164

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com lethe petrolhead

Ücretsiz PetrolHead Efsane Arabalar – Zorlu Açık Şehir Apk Indir 2022

Yeni en realist araba sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden keyifli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol!

PetrolHead: Gerçekçi ve Üst seviye grafikleri ile aradığınız sürüş deneyimini size sağlayacaktır. Asfalt üstünde süratli sürüş becerilerini ve drift marifetlerini yarıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsane yarışçı olma yolunda ilerle. Görevleri tamamla, en iyi arabalara haiz ol ve dünya çapında yarışçılarla savaşım et!

TEK / ÇOK OYUNCULU
Kariyer Modu ile sürüş becerilerini geliştir. Görevleri tamamla ve garajını gittikçe büyült. Kendini değişik modlar üstünde test et ve vasıta kullanma becerilerini göster! Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde sınırlarını zorla. Farklı araçlarla ortamlara hakim ol ve sürüş yeteneklerini sergile! Dünya Çapından birbirinden Usta sürücüler ile fazlaca oyunculu haritalarda mücadele etmeye hazır ol!

ARABALARINI KİŞİSELLEŞTİR
Üst düzey grafik kalitesi ile tutkunu olduğunuz 80den fazla arabaya haiz ol. Arabalarına en uygun rengi, çıkartmaları ve geliştirmeleri seçmek için atölyeyi kullan. Diğer oyunculara hayalindeki aracı göster ve oyun keyfini katla! Birçok değişik kombinasyon arasından en iyisini sen yap ve yolların sahibi ol.

YAŞAYAN BİR ŞEHİR
Kocaman bir harita üstündeki yan görevlerle asla sıkılma ve aracını sürebildiğin kadar sür. Keşfetmek için seni bekleyen bu devasa haritadaki görevleri bul ve tamamla! Seçtiğin moda girmeyi beklerken özgürce aracını kullan ve eğlenceye hiç ara verme!

GÖREV VE ROZET
Görevleri tamamla başarım kazan. Kazandığın başarımların kombinasyonlarına nazaran rozetlerini topla! Ustalaştığın alanın rozetlerini profilinde sergile! Herkes hangi mevzunun uzmanı bulunduğunu görsün!

OLAĞANÜSTÜ GRAFİKLER
Gerçekçi grafiklerle kendini tamamen yollarda hisset. Doğal ışık içeren görsel dizayn ile yüksek imaj kalitesinin tadını menfaat ve kendini tamamen bu gerçekliğin içerisine bırak!

SINIRSIZ ARAÇ DENEYİMİ
Arabanı realist fizikler ile istediğin şeklinde kullanmakta özgürsün.

PetrolHead : Efsane Arabalar – Zorlu Açık Şehir Apk Full indir

Aracının kontrolü gerçek hayatta da olduğu şeklinde tamamen senin ellerinde.

Uzun süredir aradığınız açık şehir modu ve mekanik sistem artık sizinle! Şehir modu ile kurulan mekanik bir sistem arasında aşırı havalı araçlarla sınır araçları dene ve sıkıntılı bölümlerde efsane ol. Seçim yaparak süratli arabalar arasından güç gösterisi için sana en uygun aracı seç ve aşırı zorlu bölümlerde aşırı havalı araçları açık sistem ile test et!

*********
Website: http://lethestudios.Net
Instagram: lethe.Studios
Twitter: @LetheStd
Twitch: lethestudios
Reddit: r/LetheStudios
Facebook: @lethestudios
Discord: PetrolHead

*********

Gizlilik Politikası: https://lethestudios.Net/privacy.Html
Kullanım Şartları: https://lethestudios.Net/terms.Html

© 2020 Lethe Studios. Tüm hakları saklıdır.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları