Ücretsiz Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu Apk Indir 2022

1130

APK indir
3.2/5 Oylar: 7,911
Boyut
65M
Sürüm
1130
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com GoblinGamer ProjectWar

Ücretsiz Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu Apk Indir 2022

Proje Savaşı Mobil (PWM), gelecek nesil bir çevrimiçi nişancı aksiyon oyunudur.

PWM oyunculara grafik, animasyon, test alanındaki mobil aksiyon oyunlarında yeni bir edinim sunuyor.

Sürükleyici hikaye
Proje Savaşı Mobilin hikaye modu nişancılara özgüdür ve zombi SCUMı ve nasıl olduklarını anlatır. Seventh Sanctum tarafınca genetik olarak yetiştirilmiş ve oluşturulmuş, ölümsüzlerin sırrını çözen bir oyuncu rolünü oynayın. Biz hikayeyi her sürem güncellerken siz de aksiyonu ve dramayı izleyin!

Rekabetçi oyun
Dünya çapında çevrimiçi oyunculara karşı sıralı maçlarda savaşın, 1 numara olmak için basamaklı merdivene tırmanın! Her biri 4 benlik 2 takımın rekabet ettiği klasik ekip ölüm maçında oynayın, her bir takımın test noktalarında en çok zaman kazanmaya çalıştıkları test oyununu, 8 oyuncunun üstünlük sağlamaya çalmış olduğu herkes tek oyununu oynayın, ek olarak gelecek güncellemelerde tanıtacağımız aksiyon dolu diğer oyun modlarını kontrol edin.

Bir FPS için yeni ve ferahlatıcı bir şey
Ayrıca, teçhizatınızı ve silahlarınızı mümkün olan en iyi seviyeye yükseltirken karakterinizi de yükseltin. Hikaye modu, arkadaşlarınızın sayeinde yenebileceğiniz kendi yaratıklarını bile ihtiva eder. 40 oyuncuya kadar çevrimiçi arkadaşlarınızla kendi klanınızı oluşturun ve her bir PvE seviyesini yenerek benzersiz öğeler kazanın. Sonuç olarak, 200 seviyelik büyük ödüllerle dolu bir numaralı Battle Pass ile ilerlemenizi takip edin.

Proje Savaşı Mobil-çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu Apk Full

İşlemlerin tümü bir düğmeye kolayca basılarak gerçekleştirilebilir. Biz oyunu güncellerken realist Hong Kong haritaları ve daha fazlasını içeren paketimizde oynayın.

Özelleştirilebilir karakterler
Karakterlerinizi kask, yelek, çanta ve kıyafet benzer biçimde değişik ekipmanlarla kişiselleştirin. Her ekipman sadece benzersiz görünmekle kalmaz, aynı zamanda rakiplere karşı savaşma yeteneğine sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü tüfek ve tabanca
Her silahın kendine özgü istatistikleri ve kabiliyetleri vardır. Tabancalar ayrıca susturucu, şarjör ve dürbün benzer biçimde aksesuarlarla da donatılabilir. Oyuncular artık el bombalarıyla birini yok edebilir, rakibini katana kılıç ile kesebilir yada habersiz düşmanları susturuculu bir tüfekle vurabilir.

Teşekkürler. Oyunun keyfini çıkarın!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları