Ücretsiz Rush Royale Tower Defense TD Apk Indir 2022

11.2.31696

APK indir
4.1/5 Oylar: 300,722
Boyut
90M
Sürüm
11.2.31696
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com my defense

Ücretsiz Rush Royale Tower Defense TD Apk Indir 2022

Büyü ve kargaşa dolu Rhandum Adası’na sefalar getirdin! Birimleri topla, üs savunması için desteleri bir araya getir ve benzersiz TD oyunlarından önde gelen Rush Royale için hazır ol!

Ufak savaşçılar çarpışmaya hazır! Uzaklaştırma alanında keskin gözlü Okçular ve Avcılardan, öfkeli Bruiser’lara ve zarif Kılıç Dansçıları’na kadar şirin ancak vehamet saçan birimlerin bulunuyor! Birimleri birleştir ve mananı dikkatli bir biçimde yönet. Destenin güçlü yönlerine bakılırsa de bir strateji geliştir! Kahramanları da aklından çıkarma. Bu kuvvetli şampiyonlarda en güçlü özellikler bulunur!

Rakibi, fazlaca oyunculu modda işgal et! Düşmanların Kule Savunması’nı aş, ilerle ve daha fazla kupa kazan! Arena derecelendirmelerinde yüksel ve hususi ödüller kazanmak için en güçlü oyuncularla karşı karşıya gel! Ancak dikkat et! Şans, bir zar kadar kararsız olabilir. PvPnin rastgele yönlerine karşı dercetmek için belirli bir stratejiye bağlı kalman ve kaba kuvvetle değil kurnazlık ve zeka ile kazanman gerekir!

Ortak moda katıl ve Rhandum’u keşfetmek suretiyle arkadaşlarınla bir göreve başla! Kaleni, ölümcül bölüm sonu canavarlarına ve yardımcılarına karşı savun. Canavarlara karşı birlikte savaştığın sürece savunma oyunları asla eskimez! Zindanlara baskın yaparak benzersiz ganimetler kazan!

Oyunda Teknojenik Toplum’dan Işık Krallığı’na birçok öbek bulunuyor. Her ünite ve kahraman ise bu gruplardan birine ilişkin. Rastgele savaş yapısına karşın, oyunun dengesi karmaşıktır. “Zayıf” veya “kuvvetli” desteler diye bir şey yok. Desteleri topla, ordunu yönetmeyi iyi öğren ve en oldukça kullandığın birimlerin seviyesini artır.

Rush Royale: Tower Defense TD Apk Full indir

Benzersiz kuralları öğrenip düşmanlarını yenip yenemediğini görmek için etkinliklere bir şans ver!

Benzersiz avantajlar kazanmak için klanlardan birine katıl! Klan arkadaşlarınla birlik halinde cenk ve Ortak modda ve PvP’de başarılı çok beraber yüksel!

Görevler hayatını kolaylaştırır ve daha entresan hâle getirir! Her tamamlanan vazife hemen sonra kullanışlı ödüller sana gelir!

Karşılaş, işgal et, kazan, hükmet! Rush Royale diğer TD oyunlarına benzemez. Rhandum Adaları seni bekler!

Bizi Facebook’ta takip et:
https://www.Feysbuk.Com/RushRoyale.Game

Discord kanalımıza katıl:
https://discord.Com/invite/SQJjwZPMND

PC, mobil ve konsollarda unutulmaz oyun deneyimlerinin önder geliştiricisi ve operatörü olan küresel oyun markası MY.GAMES şirketi altında yayınlanmıştır.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları