Ücretsiz Sandbox Strategy Tactics Savaşı kim kazanacak? Apk Indir 2022

1.0.43

APK indir
3.3/5 Oylar: 140,051
Boyut
80M
Sürüm
1.0.43
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com herocraft game free

Ücretsiz Sandbox Strategy Tactics Savaşı kim kazanacak? Apk Indir 2022

Sürprizlerle dolu sıra tabanlı internetsiz WWII Finale: Strategy and Tactics oyununun devamı. Bu oyunda tarihi olarak evvelde belirlenmiş görevler yada sıra sınırı yok. Bir Avrupa ülkesinin ordusunu yönetin ve savaşın iyi mi biteceğini siz belirleyin.

Kararlarınız ve taktiklerinizle kendi hikayenizi yazın! Bu savaş simülasyonuyla batı dünyasını fethedin. Küresel taktik ve politika oyunları, sıra tabanlı savaş ve yöresel fetihler.

WW2 Sandbox: Strategy amp; Tactics, İkinci Dünya Savaşındaki karşılaşmaları yönettiğiniz heyacan dolu bir mobil cenk oyunudur. Oyunda üç tane zamanı harekat, pek oldukça senaryo ve çeşitli konumlar bulunmaktadır.

Gerçek dünyadaki siyasi ittifakları kullanarak veya onları ortadan kaldırarak oynayın. Oyun içi vakalar gerçekte olduğu için farklı ilerlediğinden zamanı baştan yazabilirsiniz. İkinci Dünya Savaşına katılan ülkelerden birinin askeri lideri siz olun. Askeri operasyonlarınız için haritadan bir bölge seçin ve hemen oynamaya başlayın!

Piyade ve tanklardan bombardıman uçaklarına ve topçulara kadar çeşitli savaş formasyonlarının komutanı olun. Tıpkı düşmanlarınızın da yapacağı şeklinde harp alanına daha fazla askeri birlik getirerek değişik yerleri kuşatın, ele geçirin ve savunun! Savaş esnasında düşmanlarınızın ilerleyişini durdurup düşman ordusunu ve filosunu yok ederek topraklarınızı savunun! Bu oyun, sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyuncular aynı anda hem taktiksel bununla beraber stratejik açıdan plan yapmalıdır. Askerlerinizi hazırlayın, ordunuzu harita üstünde kinetik ettirin, düşmanlarınıza saldırın, birliklerinizi kullanın, müttefiklerinizle birlikte hareket edin ve pek oldukca ülkenin taraf olduğu ülkeler arası uzun bir savaşa hazır olun. Oyundaki olayların çeşitliliği ve devamlı strateji geliştirme ihtiyacı, bir anlığına bile sıkılmamanızı sağlayacak.

Sandbox: Strategy

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları